Wpis z mikrobloga

@kucyk:
Załapałam się na wieczorny live, istny festiwal buty, chamstwa, pyskowania, obrażania i przerośniętego ego!
Ciarki z zażenowania, on ma coś naprawdę nie po kolegi w głowie. Nikt mi nie powie, że to jest zdrowy na umyśle człowiek. Dzien w dzien po 2 live'y.

Z grubsza to tak:

- pracuje na 3 etatach (poszedł spać o 4 rano , po południu pierwszy live, po kilku godzinach kolejny - gdzie te 3
  • Odpowiedz
@kucyk: Jestem przekonany, ze gdyby był silniej ( wizerunkowo ) zwiazany z kambodzanska ekpią - bylby w czubie najbardziej hejtowanych postaci, jak nie na miejscu pierwszym - poziom narcyzmu, mitomaństwa i manipulajci poziom najwyzszy. Brakuje mu troszke rozpoznawalności - eksperci od #raportzpanstwasrodka rezegraliby go na wskroś - szkoda mi tylko tej jego kobiety, jest duze prawdopodobienstwo , ze moze byc 'beneficjentem / ofiarą' tej jego narcystyczno - egocentrycznej natury i ta
  • Odpowiedz
@kucyk: Jarek to bardzo chory zaburzony człowiek. Jego energia jest odrzucająca. Prymityw i frustrat do potęgi. Wiejski głupek robi za frajera wpłacając adamowi donaty.
  • Odpowiedz
@kucyk: ale nasz dżarek coraz marniej wygląda oczy podkrążone jakby jego drugie imie było vodka. A jak tam jego odchudzanie idzie
  • Odpowiedz