Wpis z mikrobloga

Kolejny raz próbuję się wciągnąć w #heroes3, pierwsza misję przechodziłem chyba kilka godzin ale się udało xD

To jest takie trudne, czy ja jestem taki głupi? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jak stoi mi jakiś wampir czy inny nicpoń, to jest sposób, żeby sprawdzić, czy mam z nim szanse?
Przy wrogu mogę kliknąć prawym i się pokaże jakie ma jednostki, bez ilości, ale zawsze coś.

Ale jak ktoś broni kopalni, to raz rozniosę 'mnóstwo' kogoś, a raz dostanę wciry ( ͡° ʖ̯ ͡°)
hpiotrekh - Kolejny raz próbuję się wciągnąć w #heroes3, pierwsza misję przechodziłem...

źródło: z29922199AMP

Pobierz
  • 9
@hpiotrekh: Jak chcesz być dobry w tę grę to musisz patrzeć na współczynniki i po czasie będziesz pamiętać jakie stwory są silne a jakie nie. Doświadczenie Cię nauczy rozróżniać i oceniać kiedy jakie masz szanse.
@hpiotrekh: mnóstwo jednostek 5 poziomu będzie o wiele silniejsze, niż tyle samo jednostek np. 2 poziomu. Aby być dobrym potrzebna jest wiedza i praktyka. Czyli jak przy każdej umiejętności. Jak grasz w singlu i kampanie bądź pojedyncze scenariusze, to wystarczy poczytać jakieś poradniki w necie i będziesz sobie radzić
To jest takie trudne, czy ja jestem taki głupi? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@hpiotrekh: To na tyle rozbudowana gra, że nie ogarnie się jej od razu więc długi czas przechodzenia mapy jest czymś normalnym. "Mnóstwo" to dość spory rozrzut zwłaszcza w początkowej fazie gry, bo to jest 20-49 jednostek. Możesz sobie przejrzeć