Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Walka Najman - Murański NIE ROZWALIŁA internetu

Miniona gala Clout MMA 4 wzbudziła zainteresowanie zaledwie 190 000 użytkowników, którzy w dniu wydarzenia odwiedzili witrynę organizacji. Oznacza to, że realnie Clout mógł sprzedać 120-150K licencji PPV.

Z całą pewnością jest to wynik rozczarowujący, biorąc pod uwagę, że zestawienie Murański-Najman miało spowodować to, że internet eksploduje. Dawno wyczekiwana walka zdążyła "wywietrzeć" i zapewnić organizacji Clout wynik podobny do Prime MMA 5 i Clout MMA 3. Daleko było do zbliżenia się do wyniku Prime MMA 1.

Freakfighty poszły już tak daleko, że trudno wskazać jedną bezpośrednią przyczynę takiego fiaska. Z całą pewnością widzimy, że jedno czy nawet dwa zestawienia nie zapewnią oczekiwanego wyniku. Przypomnijmy, że jedną z lokomotyw tej gali miała być Lexy i fanbase. W kombinacji z zestawieniem Murański-Najman nie wystarczyło to, by spowodować satysfakcjonujący wynik.

Istotny zapewne jest też brak zaufania do organizacji związany z niedziałającą transmisją podczas dwóch pierwszych gal. Wydaje mi się, że niską wiarygodność Clout MMA mogła pogłębić też akcja z Gochą. A może po prostu nastąpiło znużenie Freak Fightami i ludzie nie potrzebują drugiej organizacji imitującej Fame MMA.

Przyszłość Clout MMA nie rysuje się w różowych barwach. Kolejna kosztowna gala "nie dowiozła" a sposób prowadzenia programów czy całej gali nie będzie budować zaufania (patrz: zabrakło czasu antenowego, przeciąganie studia, niejasne komunikaty co do walki wieczoru, problemy z PPV).

#famemma
#primemma
#cloutmma



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirkopro_bot - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Walka Najman - Murański NIE ROZWALIŁA interne...

źródło: indeks

Pobierz
  • 12
@mirkopro_bot: tbh to nie wiem czemu zestawienie muranski najman miało wzbudzić jakieś większe zainteresowanie. Dwóch odklejonych starych capow, więc ludzi, którzy oglądają freaki dla dymów może to przyciągnąć ale na przykład dla mnie to nie są żadne dymy. Przekrzykiwanie, mitomania i cringe. Normikow też to nie przyciągnie bo oni nie lubią muranskiego ani najmana. Dla tych co chcą sportowych waleczek to też gówno bo obaj nie umieją się bić.
Miniona gala Clout MMA 4 wzbudziła zainteresowanie zaledwie 190 000 użytkowników, którzy w dniu wydarzenia odwiedzili witrynę organizacji. Oznacza to, że realnie Clout mógł sprzedać 120-150K licencji PPV.


@mirkopro_bot: LOL, no tak, bo ludzie nie mogli wejść kilka dni wcześniej i kupić PPV, czego ta POTĘŻNA analiza nie uwzględniła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale to już kolejna gala Clout, która zosawia mocny niesmak i rozczarowanie po gali.
@DEATHSTROKEBACK: no pewnie. Na szybko. Konflikt muranscy - tańcula, Ferrari - tańcula, konflikt Ferrari - Polak ale ten na początku fame, Natan vs prawilniacy. Pewnie jeszcze było coś ale już nie pamiętam. Dla mnie to były dymy a nie udawany cesarz najman vs żołnierz legii cudzoziemskiej, czytaj festiwal mitomanii i pseudogangsterki xD
@mirkopro_bot: Po pierwsze muran vs najman zostalo za pozno zrobione i zainteresowanie polowy ludzi zmalało
Po drugie niektórzy juz przestali byc frajerami i po kilku galach i niedzialajacym ppv przestali kupowac to gowno. Najlepsze ze oni nawet calej hali nie wyprzedali bo byla masa miejsc pustych jakby byl covid XD
@mirkopro_bot: Serio mieliście problemy z PPV? Jak oglądałem bez żadnego problemu od początku do końca.

Co do sprzedaży, to clout po prostu wizerunkowo jest klapa, a emerytowani sportowcy i patologia nie sprzedaje już gal.
Serio mieliście problemy z PPV? Jak oglądałem bez żadnego problemu od początku do końca.


@RafDan: dużo ludzi miało problem na początku (jeszcze w trakcie trwania transmisji na YT) z playerem, na twitterze było zalanie screenami wpisów Clout. Po chwili naprawili