Wpis z mikrobloga

#jareknaemigracji

Ciekawa sprawa. W najnowszym odcinku, Jarek kilka razy powiedział o tym, że nosi gotówkę do Banku. Ubolewa nad tym, że nie ma wpłatomatu i w dodatku niedługo mu zamkną placówkę i będzie musiał łazić na wembley do innej.
Niby takie nic? No nie do końca, bo niby skąd on ma gotówkę? wszystkie wypłaty w UK są w formie przelewu, YouTube też mu nie płaci w gotówce, więc skąd ta gotówka?
Pewnie kolejny farmazon pomyślicie. No nie, jest jeszcze druga kwestia, jeszcze ciekawsza. Mianowicie ktoś na czacie zadał mu mu pytanie, skąd ma gotówkę do banku skoro nie pracuje. Dżarek zrobił wystraszona minę, po czym usunął komentarz.
  • 9
  • Odpowiedz
@Tadzio_kanalarz: Jakbym mial obstawaić to robi za pomagiera w budowlance, albo innej hydraulice. Dostaje parę funtów do łapy i biega do banku żeby mieć z czego za kwadrat przelać. Bez umowy, stąd nerwówka. Oczywiscie to tylko moje domysły.
  • Odpowiedz
@Mooher: na budowie to się pracuje od 6 rano i codziennie. Wydaje mi się, że Dżarek rozwozi kebsy swoim skuterkiem. By się wyjaśniły te jego 'zlecenia' . U ciapatych w kebabie pracuje się na czarno i oni dają ci dniówkę w gotówce.
  • Odpowiedz
@Tadzio_kanalarz: podejrzewam, kasa z jutuba leci na polskie konto, wybiera je jakimś revolutem ( zalozonym na mame ) i biegnie do Barclaysa aby to wplacic i zatrzec droge jaka przebywaja - innymi slowy - pierze kase , wydaje mi sie, ze lata z wplatami co miesiac.
Nie ma innej mozliwosci rozliczenia Jutube w UK jak przez bycie SelfEmployed - jarus zaloyl firme we wrzesniu zeszlego roku - Na 100% nie odprowadzal
  • Odpowiedz
@Jaroszek_na_emigracji:
Ciągnął nieopodatkowaną kasę z YT przez kilka lat. Może zarejstrował działalności jak miał te szczytowe 3200 na łapsko. Kiedys mowil, ze ma LTD (limited company), kiedy indziej, ze wlasna kooperacje🤣. Jareczek tylko nie klamie kiedy spi.
  • Odpowiedz