Wpis z mikrobloga

Tak widzę wszystkie grupki płaczących kredyciarzy na fb. Najbardziej bawi mnie tzw ogólnopolski strajk kredytobiorców ( ͡º ͜ʖ͡º) Ci tam snują plany i marzenia zmian prawnych, robią jakieś webinary dyskutując o jakichś surrealistycznych rozwiązaniach, pytają czy najbliższe wybory samorządowe mogą wpłynąć na sytuację kredytobiorców i na kogo głosować (xD)
#nieruchomosci #kredythipoteczny #heheszki
luke-dolla7 - Tak widzę wszystkie grupki płaczących kredyciarzy na fb. Najbardziej ba...

źródło: temp_file7589229708183546287

Pobierz
  • 17
@saviola7: i co z tego? Jak wybór wójta u mnie we wsi ma wpłynąć na kredyty?

Od takich zmian są wybory parlamentarne. W samorządowych głosuje się na człowieka, a nie partię.
W samorządowych głosuje się na człowieka, a nie partię.


@macan: Tam już nie ma metody D'Hondta?

Jak wybór wójta u mnie we wsi ma wpłynąć na kredyty?


@macan: Jeżeli wójt jest z POPiSu - to w jakimś stopniu wpłynie to na politykę krajową. W zależności od wyników w gminach, partie wyciągną wnioski i zmobilizują się mniej lub więcej na kolejne wybory.
@luke-dolla7: kredyciarze są tak liczną grupa w Polsce że pewnie coś by tam wywalczyli od rządzących. Dlatego usunięcie wakajek to byłby strzał kolano dla dzisiejszych rządzących
  • 0
@assninja
Nie jest ok, ale patrzenie na inne kraje 'bo tam jest lepiej ' nie ma za dużo sensu. Przykład: dlaczego ja mam płacić na benzynę 6,30 zł za litr a w Wenezueli tankują pełny bak za 5 zł ? Chce mieć cenę benzyny jak w Wenezueli, ale czy chcę aby cała reszta wyglądała jak tam? Niekoniecznie.

Ludzie patrzą tylko na czubek własnego nosa i to co jest tu i teraz. Podpisali
  • 0
@assninja
To nieco inna sprawa wg mnie i jak najbardziej można jechać bank bo jakby nie patrzeć roochają konsumenta. Na grupkach z kolei jest głównie płacz o to, dlaczego kredyty są oparte o WIBOR. Szkoda, że zadają te pytanie po podpisaniu umowy z bankiem ¯_(ツ)_/¯
@luke-dolla7: żeby one jeszcze były oparte o wibor :D :D to by nawet było wg mnie uczciwe

jak udzielają kredytu to sobie dodają 5pp, jak chcesz lokatę to odejmują 5pp BO TAK, bo mogą i co zrobisz?

A do tego na wieśc o tym że rząd coś chce z tym wiborem zrobić to np. alior co jakiś czas mnie spamuje że koniecznie muszę zaktualizować swoją umowę żeby mogli zastąpić wibor innym