Wpis z mikrobloga

Jaki smartfon do pracy w okolicach 2k netto (+- kilka stówek)? Myślę nad S23 lub Pixel 7 Pro, jednak od pixela odrzuca mnie dual SIM w formie esim i jedna fizyczna karta, no i ten procesor. Xiaomi to XD z uwagi na mega gówniany soft. Must have to dobry aparat, ładowanie bezprzewodowe żeby nie pieprzyć się z kablami w aucie i te 6h SOT.
#smartfon #samsung #telefony
  • 7
  • Odpowiedz
Pozostaje Ci Samsung S23 - który jest bardzo dobrym sprzętem. Mam, przesiadłem się z IP14 Pro, a wcześniej zawsze flagowce
  • Odpowiedz
  • 0
@9866666: mocno czuć mniejsze rozmiary tego telefonu? Po aktualizacjach ogarnęli te błędy z aparatami, o których wszyscy się rozpisywali na początku?
  • Odpowiedz
@Jinnek: Iphone był cięższy, ale rozmiar praktycznie ten sam. Ja wolę mniejsze telefony więc mi odpowiada. Co do aparatu, to nawet nie zauważyłem u siebie problemów z rozmyciem itp. Więc nie wiem
  • Odpowiedz
@Jinnek plus s23 jest taki, że na spokojnie da się go jedną ręką obsługiwać. bateria też jest ok, jak dużo z telefonu nie korzystasz to myślę, że spokojnie na kilka dni wystarczy, albo dzień jak jednak sporo siedzisz na fonie. z tymi rozmazanymi zdjęciami problemu u siebie nie zauważyłem, więc albo naprawili albo mam szczęście.
  • Odpowiedz