Wpis z mikrobloga

Za kilka miesięcy idę po raz pierwszy do państwowego szpitala na zabieg, i w związku z tym mam kilka pytań.

1.Co zrobić z drogocennymi rzeczami jak np. telefon, gotówka itp. kiedy będę opuszczał pomieszczenie, są tam jakieś schowki na kluczyk?
2.Pójdę tam latem, czy będę mógł brać prysznic kiedy chcę?
3.W ile osób się leży w danym pomieszczeniu? Czy kobiety i mężczyźni są umieszczani w jednym miejscu?
4.Jakie rzeczy warto zabrać, oprócz tych podstawowych jak piżama, bielizna, szczoteczka itp.?
5.Dodatkowe pro-tipy, i to na co warto zwracać uwagę.

#szpital #sluzbazdrowia #nfz
Pozjadalemwszystkierozumy - Za kilka miesięcy idę po raz pierwszy do państwowego szpi...

źródło: -

Pobierz
  • 6
@Pozjadalem_wszystkie_rozumy nie ma skrytek, znaczy zdarzają się ale rzadko. Po prostu kasy za dużo nie bierz, dwójki i piątki na TV wciąż się trafiają więc tefo warto trochę zabrać jeśli zamierzasz te głupoty oglądać. Telefon w tych czasach i tak masz przy dupie poza tym jego kradzież trochę nie ma sensu z blokadami itp. będziesz się bał to dajesz do dyżurki.
Prysznic przeważnie kiedy chcesz. Weź klapki.
Osobowo nie ma standardów, możesz
@Pozjadalem_wszystkie_rozumy:
1. Nie ma lub nie jest to standardem, liczysz na to, że nikt Ci nic nie ukradnie, nie bierz nic cennego.
2. Tak.
3. Zależy od szpitala, ale możesz mieć nawet i 8 osób w jednej sali. Ja byłam na ginie to akurat były tylko kobiety, u dziadków jak odwiedzałam to nie pamiętam jak było.
4. No jak telefon bierzesz to warto wziąć ładowarkę, klapki pod prysznic, antypoślizgowe obuwie do