Wpis z mikrobloga

#kononowicz Żeby nie było że reklama, jak wcześniej nie miałem czasu i ochoty żeby zwalczać POmagające kryptydy
tak teraz trzeba i obiecałem że tak zrobię jak mnie usuną więc zaczynam kontrofensywę.
Chętnie dołączę się do innych ciekawych działań na tym froncie bo wcześniej oprócz Sędziszowa to byłem zwykłym bezstronnym widzem. Oglądam to dziadostwo od początku, mam trochę archive, piszę do kononopedi. Tutaj link do kanału, zamierzam ładnie opowiedzieć co dzieje się poza waszym wzrokiem. Może ktoś oglądał moje gnioty,nie trzeba mi żadnych sypukcji i donejtów po prostu informuje, jak już klikasz to obejrzyj do końca to robi zasięgi a tego trzeba żeby bolało boboli ( ͡° ͜ʖ ͡°).
patryk-milanoyt - #kononowicz Żeby nie było że reklama, jak wcześniej nie miałem czas...
  • 6
@patryk-milanoyt bez urazy ale twoje filmy są nudne i bez polotu, więc nie dziw się małą ilością wyświetleń. A temat majora i Sędziszowa umarł pół roku temu, więc odgrzewanie trupa nikogo nie obchodzi. To tak jak prowadzenie obecnie śledztwa smoleńskiego, kiedy nie ma już śladu po wraku. Zajmij się lepiej uniwersum Bliżyn i komentowaniem poczynań tych odklejonych dziadów, a wróżę lepsze wyświetlenia. Przeszłość jest przeszłością i nic nie wnosi
POmagam, nie hejtuje:)
@POgromcaCentaurow: czy nudne czy nie to już każdy może ocenić itd luz , ja nagrywałem to for fun Bliżyna mi się nie chce oglądać więc i nie będę nagrywał o tym, ale trzeba parę rzeczy pokazać i po to jest ten kanał, nie żeby odtwarzać sędziszów, a co do szkolnej to temat nie umarł jak każdy tutaj pisze, dalej jest masa ludzi co obejrzy spójrz na Beatke, takie wyświetlenia on ezy
@patryk-milanoyt po prostu temat typu sędziszów jest już tak oklepany, że stał się nieciekawy a wręcz irytujący. Jakieś bezrobotne pijaki jeden z drugim dla kilku złotych przesadzili z wódką i ktoś umarł. Codzienność. Gdyby nie miał ksywy major, to nikogo by nie obchodził, a mimo to już nie obchodzi. Jego zgon był następstwem wieloletniego trybu życia i skutkiem pragnienia życia bez pracy. Dalsze roztrząsanie tego nie ma sensu, bo kończy się tak
Jego zgon był następstwem wieloletniego trybu życia i skutkiem pragnienia życia bez pracy


@POgromcaCentaurow: to jest nieprawda, kłamliwa obrzydliwa i tak dalej
Ktoś mu te wódke pod nos podtawial wiedzac ze jest zaawansowanym alkoholikiem, ktoś robil to dla pieniedzy i satysfakcji, ktoś spowodował w tym samym czasie co major sie przekręcił plukanie żołądka dla drugiego memela, wcale nie podejrzane,

A pozatym major mial firme i podatki płacił
Nie był bezrobotny
@grand_khavatari dziwi cię ze dwa menele były chore? Może był metanol z mety. Bez różnicy. Gdyby major nie był menelem z wyboru, nie skończył by tak jak skończył. Normalny człowiek nie robi patostrimów. Normalny też nie wpłaca. Tutaj nie ma jakiegoś winnego zabójcy, tylko cały wielki zbieg różnych długo i krótko falowych okoliczności