Wpis z mikrobloga

@Jofiel poślizgnąłem się na chodniku i możliwe że złamałem rękę. Pani na recepcji powiedziała mi, że mam zadzwonić jutro, bo już dzisiaj nie mają wolnych terminów, a na jutro nie mogę umówić wizyty, bo jej system nie pozwala.
  • 0
@Slawkus_86: Na A&E kolega czekał ostatnio 30 godzin. Tak, nie robię sobie jaj. Także dopóki absolutnie nie muszę tam jechać, to nie jadę. Na razie, jak rozruszam rękę, to mniej boli.
jak rozruszam rękę, to mniej boli.


@groman43: ale taguj #akademiachlopskiegorozumu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dupa w troki i jechać na to A&E bo jeśli faktycznie złamana to trzeba się tym porządnie zająć zanim spaprzesz to bardziej. Nawet 30h czekania to lepszy scenariusz niż możliwe powikłania kiedy coś ci się tam niefortunnie przemieści, rozrywając/przecinając ujwieco po drodze. Ustabilizuj to najlepiej jak możesz i w drogę.
Na A&E kolega czekał ostatnio 30 godzin. Tak, nie robię sobie jaj. Także dopóki absolutnie nie muszę tam jechać, to nie jadę. Na razie, jak rozruszam rękę, to mniej boli.


@groman43: no to jedź na inny A&E, przecież oni nie sprawdzają czy mieszkasz w okolicy

Ja byłem 2-3 razy w ciągu 10 lat i czekałem max 2 godziny, ale różne widocznie są szpitale