Wpis z mikrobloga

@zgaS: Na serce. Serio? Bóg estetyki, tony koksu + kokaina + wóda i imprezowanie. Powiedziałbym, że był mocno #!$%@?ęty, a nie, że był bogiem. Zgadzam się, pracy pewnie też w to włożył trochę, ale jestem pewny, że jest wielu naturali, którzy trenują dużo ciężej i nie osiągną podobnych wyników.
  • Odpowiedz
@pepone: no i co z tego skoro nie pociągną za sobą milionów osób do tego by zmieniły swoje życie? naturali to masz teraz wysyp a prawda jest taka, że 90% kuje dupsko aż miło :)

Tony koksu? nie powiedziałbym, nie do takiej sylwetki którą bądź co bądź można osiągnąć naturalnie.
  • Odpowiedz
@zgaS: Nie każdy może. Niech zmieniają swoje życie na lepsze idąc jego ścieżką. Będzie kogo leczyć. Przynajmniej nie będę się nudzić.
  • Odpowiedz
Powiedziałbym, że był mocno #!$%@?ęty, a nie, że był bogiem.


@pepone: powiedziałbym, że twoje zdanie jest dla każdego bardzo istotne.

dupka piecze, że nawet jakbyś bardzo chciał to nie dałbyś rady osiągnąć połowy tego co on... #januszekulturystyki

nie powiedziałbym, nie do takiej sylwetki którą bądź co bądź można osiągnąć naturalnie.


@zgaS: Niestety stary... musimy się ocknąć i uświadomić, że bez koksu nie ma możliwości żeby tak wyglądać, po prostu nie
  • Odpowiedz
Mylisz się kolego. Trenuję dla zdrowia, przede wszystkim siłowo. Sylwetkę pewnie mam lepszą od ciebie. Po szybkim przejżeniu twojej aktywności na wykopie


przejżeniu


to w końcu trenujesz dla zdrowia, czy dla sylwetki?

@pepone: pewnie tak,

widzę, że w trzeźwej ocenie estetyki innych męskich ciał na podstawie ich aktywności jesteś jeszcze większy janusz niż w ocenie dokonań osób które na stałe wyryły swoje nazwisko w świadomości innych ludzi. Właśnie to kocham w
  • Odpowiedz
  • 2
@pepone: @Gacrux: @zgaS: Brał koks bo przecież sam o tym pisał na forach, ale kopnął w kalendarz bo miał wrodzoną wadę serca. Wiadomo że koks przyspieszył jego degenerację ale gdyby nie wada to jeszcze śmiało by pociągnął trochę. Wbrew pozorom nie brał mocnego shitu tylko jakieś "lekkie" koksy jak np. winstrol. Ja tam go cenie za to co zrobił i jaki miał wkład w społeczność bb.
  • Odpowiedz
  • 1
@kamdz: Tylko wg mnie staje się autorytetem dla gówniarzy, którzy w zbyt młodym wieku sięgają po dodatki i robią sobie krzywdę.
  • Odpowiedz
Ja tam go cenie za to co zrobił i jaki miał wkład w społeczność bb.


@kamdz: dokładnie, ja to samo, gdyby nie on to w życiu na pakernie bym nie poszedł.

Wbrew pozorom nie brał mocnego shitu tylko jakieś "lekkie" koksy jak np. winstrol.


@kamdz: dalej, ja to nie wiem czy jest rozróżnienie na lekkie i mocne koksy... co jest jeszcze lekkie, a co już zaczyna się być mocne...

anavar
  • Odpowiedz
Wbrew pozorom nie brał mocnego shitu tylko jakieś "lekkie" koksy jak np. winstrol.


@kamdz: kamc plz, lekkie koksy :D

By the account of his pinning buddy, this is basically the cycle that Zyzz was running when they found him dead in the sauna in Thailand:

tren ace 150mg/d

test prop 150ed

T3- 25 mcg twice a day

clen 80 mcg ed

1g trenu i 1g tescia tygodniowo. lekkie koksy, można powiedzieć,
churagan - > Wbrew pozorom nie brał mocnego shitu tylko jakieś "lekkie" koksy jak np....

źródło: comment_vEgLfjO55Z0CzFJdMKO3aBNi2FJcaK7U.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz