Wpis z mikrobloga

@MientkiWafel: skrzyżowanie Starowiejskiej i Legionów w Zamościu, droga z lewej jest podporządkowana. Pierwszeństwo ma biały z góry, potem rządek samochodów od dołu, potem jedzie niebieski prostokąt. Czarny prostokąt jest na pasie do skrętu w prawo i bezkolizyjnie skręca w prawo, nie może pojechać prosto bo 1) pas jest do skrętu 2) wjechałby na powierzchnię wyłączoną.
  • Odpowiedz
Który pojazd ma pierwszeństwo i kto będzie winny ewentualnej kolizji?


@MientkiWafel: Wg. policji z Zamościa i paru wykopków winny oczywiście jest niebieski, ponieważ powinien stać przed pasami dla pieszych aż nikogo nie będzie w pobliżu ;)
  • Odpowiedz
@MientkiWafel: to jest jedna z niewielu sytuacji z kamerek, w której sam pewnie nie uniknąłbym wypadku. Przerażająca jest też interpretacja policji. Mam nadzieję, że poszkodowany z osobówki wywalczy w sądzie sprawiedliwość.
  • Odpowiedz
@MientkiWafel: Noooo, powiem ci że teraz widząc to skrzyżowanie z góry to bym przeczołgach tych sku**eli z policji jak tylko się da. To nawet nie była sytuacja zjazdu z środkowego pasa i jakiegoś pokrętnego tłumaczenia, tylko ten gość po prostu zrobił sobie wycieczkę w poprzek skrzyżowania, a nieuki jak @Wredna_pomarancza jeszcze tłumaczą, że tir mógł tam nawet tyłem jechać i w drifcie xD

Zero pola do obrony dla tirowca
  • Odpowiedz
@cwlmod: po to mam cię na czarnej, żeby nie dostawać powiadomień o twoich wysrywach, które ciągle do mnie piszesz. zakochaleś się, czy co? p.s nigdzie nie broniłam kierowcy tira, wręcz przeciwnie. pisałam tylko o włączaniu się do ruchu, ale to trzeba posiadać umiejętność czytania i rozumienia - to nabywa się w podstawówce.
  • Odpowiedz
@Wredna_pomarancza: Masz mnie na czarnej, bo 2 razy konkretnie cię zaorałem w dyskusji na temat PoRD. Pamiętam takich gagatków jak ty i po prostu wytykam ci twoje zachowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie żebym pisał do ciebie, ale inaczej nie ma jak zostawić komentarza, a łatwiej jest kliknać odpowiedz niż kopiować nick ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przy których trajektoriach jadącego z drogi z pierwszeństem (czerwony, zielony, żółty, różowy) jest wina niebieskiego (jadącego z podporządkowanej)...


@hellfirehe: A to jest dobre pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cwlmod: nigdzie mnie nie zaorałeś - pisząc do mnie, że nie mam racji, bo wiesz lepiej. jestem uczulona na bezargumentowe dyskusje, a tym bardziej upierdliwość. nie musimy się zgadzać, ale ja nikogo personalnie nie obrażam, stąd nie życzę sobie takiego poziomu dyskusji wobec mnie. to nawet tu, o włączaniu do ruchu nie masz argumentu/przepisu, tylko piszesz, że nie mam racji. ¯\(ツ)/¯

spoko, nie wysilaj się już tam z wołaniem mnie, bo
  • Odpowiedz
@Wredna_pomarancza: Jakbyś była uczulona to sama byś przestała pisać, bo tylko ty wypisujesz takie pseudoargumenty z tyłka xD

Tak, zaorałem cię, choć już nie pamiętam w którym temacie, bo nie kolekcjonuję pokemonów (poza czarną listą).

stąd nie życzę sobie takiego poziomu dyskusji wobec mnie


Nie martw się, jeszcze wiele razy będzie cię wyśmiewał jak napiszesz głupoty, czyli dość często ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MientkiWafel: winny niebieski, bo nie ustąpił. Tirowiec mógł sobie jechać droga z pierwszeństwem zajmując dwa pasy na raz i migając na przemian kierunkami, a niebieski ma zachować ostrożność. Osobna kwestia jest jazda po obszarze wyłączonym z ruchu, za którą tirowiec zostanie ukarany. Sugeruje nie nazywać innych ludzi debilami, w szczególności kiedy to ty zawaliłeś sprawę.
  • Odpowiedz