Wpis z mikrobloga

@megana_: zupełnie normalna oferta. Zorientuj się co ile czasu olej był wymieniany i czy czasem nie puszcza dymka jakiegoś. Jak silnik będzie cykać, to ten typ tak ma. Nikt nie wie czemu. Poza tym do to do spalania rzędu 4l w trasie nigdy nie zejdziesz z tym silnikiem, co najmniej 5,2 a średnio 5,5 i to jeszcze nawet nie od początku trasy tylko ze zresetowaniem pomiaru już w ruchu. 8 l
@Sylwiusz89 @walokid @bidzej @Pandillero Pany, byłem obejrzeć z @megana_ .
Też się nie znam za bardzo ale byłem z ojcem i tak:
Auto wyszykowane na handel. Na przeglądzie ok, jedynie jakiś uchwyt od tłumika by trzeba dospawac. Nie działało podnoszenie szyby u pasażera bo ale da się zamknąć z panelu kierowcy. Jak macie pojęcie ile może to plus minus kosztować to dajcie znać. Opony letnie dramat, zimowe 2017 nawet nawet.

Jakieś lekkie
@ozzi91: brać. Dospawanie uchwytu do tłumika i naprawienie przerwanego kabla to będą koszta samej robocizny.

Przy 150tys chłop wymienił rozrząd (na łańcuchu).


@ozzi91: Jak ma fakturę vat, to nie ma problemu, jak nie ma, to nie wierzyłbym mu i wolałbym sam pojechać do kogoś, kto sprawdzi, czy łańcuch jest napięty (nowy).

(zabezpieczone)


@ozzi91: w jaki sposób?
@walokid: i schematy elektryczne. @ozzi91 mam te schematy, instrukcję użytkownika, ins. serwisową i nawet schemat jak podłączyć webasto, ile w tym sensu to nie wiem, bo auto się nagrzewa w minutę ale i tak mam na dysku xd jak coś będziesz chciał to pisz priv
@Pandillero: po schematy sięgałem ja problemy były naprawdę dużego kalibru. ( a miałem dosyć overengineered autko -audi a4b8). W większości prac wystarczy sam multimetr i wiedza gdzie są bezpieczniki/sterowniki