Wpis z mikrobloga

Kto był przeciwny wstąpieniu Polski do NATO? Przeciw głosowało siedmiu posłów, głównie związanych z Radiem Maryja.

Anna Sobecka (ostatnio PiS) była w gronie siedmiu posłów III kadencji Sejmu, którzy w lutym 1999 r. głosowali przeciw ratyfikacji Traktatu Pólnocnoatlantyckiego. Wśród parlamentarzystów ówczesnego Porozumienia Polskiego głosujących przeciw byli też m.in Mariusz Grabowski, Jan Łopuszański i Halina Nowina-Konopka – politycy związani od lat ze środowiskiem Radia Maryja.

Ten sam Rydzyk, którego posłowie głosowali przeciwko NATO dostał od PiS setki milionów złotych na swoje imperium. W ciągu ostatnich ośmiu lat, instytucje i spółki państwowe przekazały na projekty związane z o. Tadeuszem Rydzykiem co najmniej 379 428 695 złotych. Środki te zostały przeznaczone na różne inicjatywy, w tym na budowę muzeum w Toruniu, Park Pamięci Narodowej, Kaplicę Pamięci, Centrum Ochrony Praw Chrześcijan, geotermię, Akademię Kultury Społecznej i Medialnej, Telewizję Trwam oraz spółkę wydającą "Nasz Dziennik".

#nato #bekazpisu #bekazprawakow #polityka
uziel - Kto był przeciwny wstąpieniu Polski do NATO? Przeciw głosowało siedmiu posłów...

źródło: 51d54d9cf52aa63de395f4ee86cb4e31

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 62
@uziel jak widze ze te same mordy siedza w tym sejmie od lat to mnie skręca, powinno być prawo określające maksymalny czas jaki jedna osoba moze sprawowac funkcje posla. A nie beton po 89 wlał sie i nie idzie sie go pozbyc. Zmieniają tylko skur@#(*$# szyldy i dalej pierdzą w te stolki
  • Odpowiedz
@uziel: u Rydzyka występowali na antenie ludzie związani z Grunwaldem i narodowym komunizmem. Beton partyjny PZPR. Popierający stan wojenny, popierający sojusz z ZSRR. To najgorszy możliwy sort komuchów.
  • Odpowiedz
jak widze ze te same mordy siedza w tym sejmie od lat to mnie skręca, powinno być prawo określające maksymalny czas jaki jedna osoba moze sprawowac funkcje posla. A nie beton po 89 wlał sie i nie idzie sie go pozbyc. Zmieniają tylko skur@#(*$# szyldy i dalej pierdzą w te stolki


@xyz_xyz: o, w końcu ktoś też zauważył coś, co mówię od lat. Skoro prezydent może mieć maksymalny czas urzędowania to
  • Odpowiedz
@Krupier to co mamy w naszych "wyborach" to złudzenie wyboru. Ciągle te same nazwiska, potasowane w różnych partiach ale ciągle te same. Albo po albo pis albo kaczynski albo tusk. Chwile jedni, chwile drudzy i tak od 89 albo i dłużej. No #!$%@?@, jak mamy byc nowoczesnym krajem z nowoczesnym myśleniem jak kierują nami zjeby które maja ukształtowaną wizje prowadzenia polityki z lat 80... Krew mnie zalewa jak mam isc i glosowac.
  • Odpowiedz
  • 0
@xyz_xyz Ale to bez różnicy kto jest posłem, liczy się tylko kto ustala listy. Pozbędziesz się posła to za niego wstawią drugiego takiego samego od tej samej ekipy.
  • Odpowiedz
@dran2 ale gdyby była kadencyjność to takiego kaczyńskiego byśmy w sejmie nie oglądali i z czasem ekipa musiala by sie wymienić na nowych, ze świeżym spojrzeniem ( przynajmniej w zamysle, uje jedne pewnie i tak by wykombinowały jak siedzieć przy korycie)
  • Odpowiedz
jak widze ze te same mordy siedza w tym sejmie od lat to mnie skręca,


@xyz_xyz: przecież to naturalne i na całym świecie tak działa. Ludzie poświęcają życie walce o jakieś idee. Możesz się z nimi nie zgadzać i pokazać to w wyborach, ale jak widzę takie populizmy "zakażmy" to aż mnie skręca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz