Wpis z mikrobloga

@smutny_kojot: @TerazPolska123 VAT nie tyle jest wprowadzany z powrotem co po prostu zawieszenie wprowadzone przez PiS przestaje obowiązywać. Nie znieśli VATu na stałe, nie uzależnili też jego ponownego "odwieszenia" od żadnej konkretnej wartości inflacji. Znieśli VAT na te 1.5roku, w tamtym momencie inflacja była na poziomie 9.2VAT, z racji że inflacja spadła do 3.9% - powiedzmy że zgodnie z założeniami PiSu to VAT zostaje ponownie przywrócony - zgodnie z założeniami PiSu.
@WielkiPowrut88: Ok spoko, ale nie o tym jest ten wpis. Ja też się utrzymuje z pracy, ale nie przesłania mi to klarownej wizji #!$%@? mnie w dupę z każdej strony na każdym kroku. Powiem wprost. Odprowadzane przeze mnie przeróżne podatki nie są warte opieki, jaką zapewnia mi państwo.
@smutny_kojot: Nie marze o niczym innym jak o herr tusku jedną ręką ucinającym wszystkim darmozjadom pakiety socjalne, to trzeba zrobić stanowczo i bez zbędnej zwłoki! Koniec rozdawnictwa.


przed 2015r 200mld wyciekało na przekręty VATowskie, tak wrzeszczał PIS przez 8 lat
dopiero dzisiaj zaczynam w to wierzyć
ludzie pójdą na bazarek po podstawowe produkty


@smutny_kojot: O widzisz i to jest dobry kierunek! Wspieraj lokalnych przedsiębiorców! To oni utrzymują ten kraj na swoich barkach. A na obniżonym vacie jedynym wygranym to były markety bo sobie marże magicznie zwiększyli.