Wpis z mikrobloga

Mija prawie 90 dni od powstania tzw. Ministerstwa Równości. Przez ten krótki czas mogliśmy dowiedzieć się, że Ministerstwo jest przeciwne wprowdzeniu większości równościowych postulatów, jakie zgłaszają mężczyźni. Jak to wygląda w odniesieniu do poboru, ćwiczeń i kwalifikacji wojskowej?

Równościowa kwalifikacja wojskowa dla kobiet i mężczyzn na tych samych zasadach - PRZECIWKO

Zniesienie obowiązkowych ćwiczeń wojskowych dla mężczyzn - PRZECIWKO

Likwidacja obowiązkowej kwalifiakcji dla wszystkich - PRZECIWKO

Podsumowując: obecny rząd, ze szczególnym uwzględnieniem Ministerstwa Równości nie realizuje zasady równouprawnienia jeżeli chodzi o obowiązek obrony ojczyzny.

Ministerstwo Równości oraz cała partia Lewica lubi podkreślać, że jest przeciwko poborowi do wojska jako takiemu, także dla mężczyzn. Nie podjęli jednak żadnych działań aby zlikwidować ten obowiązek, co sugeruje że kłamią.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #pobor #lewackalogika #bekazlewactwa #sejm #polityka #dyskryminacjamezczyzn
sildenafil - Mija prawie 90 dni od powstania tzw. Ministerstwa Równości. Przez ten kr...

źródło: temp_file2705269063194030711

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
@Shatter: nie, tobie mizernie idzie obrażanie. Kłamstwo i manipulacje też idzie ci słabo. Nie rozumiem po co tak robisz ale jak uważasz, możesz tablać się w swoim bagienku ale mnie tam nie wciągniesz.
  • Odpowiedz
@aarahon wiesz, jak ty nie odpowiesz mi, czy pobór do wojska jest "równościowy", to ja nie odpowiem Ci na twoje zmyślone pytanie xd zresztą za szachy z gołębiem w sumie podziękuję
  • Odpowiedz
to ja nie odpowiem Ci na twoje zmyślone pytanie xd


@Shatter: napisałem odpowiedź na to czy pobór do wojska jest równościowy ale jak przeczytałem że moje pytanie jest zmyślone to skasowałem odpowiedź żeby przypomnieć ci jeszcze raz - skończ kłamać jak pies. I masz rację - partia szachów gołębia z małpą nie ma sensu dlatego nie będę się wtrącał do waszej partii szachów.
  • Odpowiedz
@Shatter: trudno to przestać ci kłamać. Kiedyś poznałem człowieka który tak kłamał. W końcu nawet własną matkę okradał zanim poszedł do więzienia...
  • Odpowiedz