Wpis z mikrobloga

Mija prawie 90 dni od powstania tzw. Ministerstwa Równości. Przez ten krótki czas mogliśmy dowiedzieć się, że Ministerstwo jest przeciwne wprowdzeniu większości równościowych postulatów, jakie zgłaszają mężczyźni. Jak to wygląda w odniesieniu do poboru, ćwiczeń i kwalifikacji wojskowej?

Równościowa kwalifikacja wojskowa dla kobiet i mężczyzn na tych samych zasadach - PRZECIWKO

Zniesienie obowiązkowych ćwiczeń wojskowych dla mężczyzn - PRZECIWKO

Likwidacja obowiązkowej kwalifiakcji dla wszystkich - PRZECIWKO

Podsumowując: obecny rząd, ze szczególnym uwzględnieniem Ministerstwa Równości nie realizuje zasady równouprawnienia jeżeli chodzi o obowiązek obrony ojczyzny.

Ministerstwo Równości oraz cała partia Lewica lubi podkreślać, że jest przeciwko poborowi do wojska jako takiemu, także dla mężczyzn. Nie podjęli jednak żadnych działań aby zlikwidować ten obowiązek, co sugeruje że kłamią.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #pobor #lewackalogika #bekazlewactwa #sejm #polityka #dyskryminacjamezczyzn
sildenafil - Mija prawie 90 dni od powstania tzw. Ministerstwa Równości. Przez ten kr...

źródło: temp_file2705269063194030711

Pobierz
  • 76
@barnej-flinston:

Dopóki nie mają załatwionych podstawowego prawa do decydowania o posiadaniu potomstwa


Oczywiście, że mają. Ktoś im zabrania współżycia lub nie robienia tego / używania antykoncepcji?

Czego wy oczekujecie gdy dochodzi do stosunku? Że ostatecznie wyskoczy Xbox albo PS5?

Zawsze jest ryzyko zajścia w ciążę i trzeba się z nim liczyć jako dorośli ludzie, skoro decydujecie się na współżycie to miejcie to na uwadze.

Do samego aspektu czy aborcja powinna być
@LedoM: Prawo do aborcji generalnie nie odnosi się do mężczyzn, bo biologicznie jest to niemożliwe(możemy wejść na tematy gender ale szczerze nie widzę powodu dla którego byłoby to potrzebne). Brak prawa do aborcji oznacza znaczną różnicę w prawie do rozporządzania własnym ciałem - powoduje sytuacje w której na 9 miesięcy nie możesz rozporządzać swoim ciałem bo jest wpadka. To jest bardzo duża dysproporcja odpowiedzialności. W skrócie - mężczyźni mają o wiele
@LedoM: Podwiązanie kobiet i mężczyzn ciężko porównywać. W przypadku kobiet jest to całkowita sterylizacja w przypadku mężczyzn jest to w teorii odwracalne.
@barnej-flinston: No tak, masz rację. Nie będę próbował się kłócić bo po prostu tak jest. Chodziło mi po prostu o coś co ma mężczyzna a czego nie ma kobieta jeśli chodzi o prawa. Czyli prawo do aborcji nie wlicza się w to równanie.

Ale generalnie jeśli chodzi o prawo do decydowania o własnym ciele to można się faktycznie nad tym zastanowić.

Ale tutaj wchodzi kolejna ciężka kwestia - co jeśli w
tego argumentu kompletnie nie rozumiem, skorzystanie z ginekologa jest fizycznie nie możliwe jak nie masz damskich genitaliów.


@pielgrzym_wladca_egiptu: posiadanie męskich genitaliów powoduje że tworzy się pole siłowe które uniemożliwia mężczyźnie zajęcia pozycji na fotelu ginekologicznym?
@aarahon:

zasada jest taka że na kwalifikację wosjkową stawiają się ludzie którzy wojsku są przydatni. Uważasz że należy tę zasadę zmienić w imię równości?


Zasada jest taka że w radach nadzorczych spółek zatrudniani są ludzie przydatni a nie na podstawie płci. Uważasz że należy tę zasadę zmienić w imię równości?

Zasada jest taka że w sporcie płaci się więcej na podstawie umiejętności w danym sporcie. Uważasz że należy tę zasadę zmienić
@LedoM: wiesz, każdy ma swoją moralność, jedni będą patrzeć na to inaczej niż inni, ja swoją oparłem na tym że ~40% ciąż do 12 tygodnia organizm rozwiązuje sam, w związku z czym nie uważam pomocy w takim procederze za jakiś moralnie wątpliwy. Wiesz, jak ktoś nie chce bo jego moralność opiera na czymś innym to nawet w przypadku dostępności aborcji może jej nie robić, nikt nikogo nie zmusza :) Dzięki za
Dzieci (a bardziej wnuki) to będą wdzięczne, że pół roku będą siedzieć w bunkrze, bo normalne funkcjonowanie będzie możliwe tylko po zachodzie słońca


@2aVV: nie zesraj się. Świetnym pomysłem jest zmniejszenie emisji globalna z 5% do 4% zabijając gospodarkę . Typowy, upośledzony fan lewicy....

Chociaż mam nadzieję, że nie będziesz swoich genów dalej przekazywał. Szkoda komuś tak #!$%@?ć życie.


@2aVV: dokładnie to samo myślę o tobie.
Idź pobierać swój zasiłek
nie jest możliwe zrobienie badania ginekologicznego mężczyźnie, ale za to skuteczna służba kobiet w wojsku jest możliwa,


@pielgrzym_wladca_egiptu: Czy są przypadki gdy mężczyzna ma również damskie narządy płciowe? Bo natura zna takie przypadki, zostały opisane przez naukowców...
@LedoM: nie ma takiego prawa, ale jak to kolega wyżej stwierdził, dopóki aborcja jest nielegalna dopóty będzie inba. Wszystkie sidenafile tego świata powinny pragnac legalizacji aborcji bo wtedy argument w wojence pada. Fakt, że skandalem też jest brak aborcji prawnej, ale powinno to iść w parze, zatem tu jest pole do działania dla mężczyzn a nie chrzan o mordowaniu aniolkow
@derek1:

Tusk dał im za dużą władze


Nie brak opinii, że pozwolono im powołać tą "ministrę równości" zupełnie celowo - właśnie po to, żeby jak najbardziej się ośmieszali. Dzięki temu możliwe, że w kolejnych wyborach osiągną jeszcze niższy wynik (albo nawet spadną pod próg) i PO + TD nie będą musiały się męczyć z tak problematycznym koalicjantem ( ͡° ͜ʖ ͡°)