Wpis z mikrobloga

#retroid
Czy ktoś testuje już może Retroid Pocket 4 pro?
Czy duża różnica pomiędzy 3 a 4 ? (A tylko jeśli ktoś miał obie wypróbowane).
Mam RP2 ale kurzy się w szufladzie bo miałem do niego zbyt duże oczekiwania.
Minusem też był b stary android.
Na razie myślę o RP4 pro - ogralbym sobie takiego Burnouta czy final fantasy na PS2
  • 10
@SmoQ84: troche rozdmuchana na reddit sprawa awarii dot. przycisków "trigger" , ekranu, softu (tryb stand by) czy głośnego wentylatora.
Czy doświadczyłeś czegoś podobnego ?
BTW: kupowane przez Amazon czy oficjalną dystrybucję? (kwestia cła - nie wiem czy przez Amazon pobiorą cło)
Awarię triggerów potwierdzam. Po tygodniu pęknięta sprężynka od r2. Twórcy retroida w ramach gwarancji wysyłają nowe poprawione plecki z triggerami. O ile się kupiło u nich. Ja natomiast kupiłem z innego źródła. Więc plecki dokupiłem na własną rękę. Koszt wysyłki przekroczył cenę elementu. Ekran podobno lepiej sprawował się w rp3. Nie mam porównania. Przesiadłem się z Anbernic RG405V. Problemem bywa jeszcze wypadanie gałek analogowych. Ale tego nie doświadczyłem. Kolejny problem, to brak
@SmoQ84: Białek Ty Rogalu. NAPRAW POWIADOMIENIA bo jak sam nie wejdę to omijają mnie właśnie takie odpowiedzi!!!! @m__b

dzięki, że się tak rozpisałeś. Ja właśnie staram się wybadać sytuację bazując na opisach doświadczenia u innych ale to wiadomo jak jest - nikt do końca prawdy nie powie albo trafi się na opłacone komentarze.
Twój potwierdza to co slyszalem.
Rzeczywiście kupując celowalbym w oficjalna dystrybucję - kupiłem u nich RP2 ale leży
@Aguirre_gniew_brzozy to nie jest tak, że jestem jakoś szczególnie niezadowolony. Przedstawiłem napotkane problemy, bo wszędzie przedstawia się rp4 pro jako urządzenie idealne. A ma jednak kilka minusów. Nie nie takich, które by go przekreślały, ale jednak są. Z nieopisanych wyżej to jeszcze kształt i wielkość przycisków abxy. Ale to już kwestia osobistych preferencji. Jak dla mnie są trochę za małe. Z podobnego powodu w szufladzie leży u mnie PS Vita oled, na
@SmoQ84: szkoda, że ten tag tak słabo się tutaj kula bo można wymienić opinie w paru ciekawych kwestiach. Może u nas temat retro handhelds nie jest jeszcze tak popularny.
Co do switcha..ruch Nintendo przed wydaniem ich nowej konsoli. Szkoda ale wierzę, że ktoś przejmie dobrze pałkę po Yuzu, które imho zostało doprowadzone do dobrego poziomu.
@Aguirre_gniew_brzozy: W związku z zapytaniami z różnych stron jestem w trakcie otwierania forum o grach i konsolach retro. Pozostaje kwestia promocji, bo z tym u mnie akurat słabo. Mimo wszystko zapraszam. Wszystko jeszcze świeci pustkami. A i akurat w prowadzeniu forum nie mam zbytniego doświadczenia. Gdyby co to adres leci tak retro-forum z końcówką pl. Jeśli uda się zebrać jakąś społeczność, to może co z tego będzie.
@SmoQ84: oo..to dobra inicjatywa. Brakuje i nas czegoś takiego.
Podoba mi się forma w jakiej prowadzi to Russ z retrogamecorps albo retrodoodo (chociaż trochę mniej) .
Przypuszczam ,że wymaga to dużo poświęconego czasu .
Jeśli będziesz miała jakiś autorski tag gdzie będzie promocja tej strony to zawsze wykopie
@Aguirre_gniew_brzozy jak napisałem, w promocję to ja akurat słaby. Co z resztą potwierdza ilość użytkowników. Udało się zebrać całych 6. Okazuje się, że ludzie wolą discorda i grupy FB. Mam wykupioną miesięczna subskrybcję na forum. Ruszy przez ten czas, to dokupię. Nie ruszy, to nie ma sensu kopać się z koniem.