Wpis z mikrobloga

@Tumurochir #!$%@? można dostać. Nie masz karty Moja #!$%@? to płacisz x3, masz te kartę to cię w niedzielę o 18 napastuje SMS, że szponder i kinder jajka są za 2,30 i Lidl to #!$%@? #!$%@? jest bo ma szponder o 50 gr droższy.

No jebla idzie dostać. Znowu w moim mieście biedra ma darmowe parkingi. Podczas gdy przy lidlu postawili parking płatny zarządzany przez APCOA i parkometry są dwa, jeden na
@Tumurochir: Aż mi się ich trochę szkoda zrobiło. Każdy wie jak w biedronce jest, ale to nie wina gości od mediów tylko tych od organizacji pracy, dostaw i samych pracowników gdzie stoi troje w tym dwie baby obok palety i sobie gadają zamiast zająć się robotą. Teraz jeszcze doszli ci ukraińcy którzy są pomocni jak tekturowa rolka po papierze toaletowym podczas biegunki.
tak, przez 4 dni po otwarciu sklepu po remoncie a potem stan wrócił do normalności


@xdTM: na wiosce 10km ode mnie otworzyli nowa biedre, az specjalnie tam jezdzilem. Pusto, czysto, bez problemu z parkingiem. Ale potrwalo to moze pol roku, teraz slalom miedzy paletami jak wszedzie.
Za to u mnie w lidlu przestali w ogole obsadzac zwykle kasy - wszedzie tak jest? Otwarte sa tylko samoobslugowe i trzeba sie prosic o
@Tumurochir: Biedronka > Lidl. Kto kupuje w Lidlu ten siebie nie szanuje, tam traktują Cię jak złodzieja. Idziesz z zakupami i musisz pierdzielić się z tym czytnikiem paragonów by Cię bramka wypuściła.