Wpis z mikrobloga

Ponad 60 letni kołchoźnik ode mnie z hali ma większe powodzenie niż ja.
Ja przegrywam rywalizację z podstarzałym wyłysiałym dziadem, a miałbym konkurować z rówieśnikami, śmiechu warte.
#przegryw
  • 18
  • Odpowiedz
@WwaDdl022: bo taki dziadek się nie przejmuje tylko zagaduje do anetek z administracji, a ty całe życie analizujesz co powiedzieć i jak się zachować przez co jesteś odbierany jako dziwak
  • Odpowiedz
  • 1
@anonanonimowy321: No może go nie biorą na poważnie, ale interakcje fajne ma, tu się przytuli do jakiejś, tu go jakaś zaczepi, tu się z jakąś poszarpie dla żartów, a do chłopa to ledwo cześć odpowiedzą.
  • Odpowiedz
  • 0
@mieszkamzmamusia: No ma dynaminę, ale według mnie gada głupoty, ale na kobiety najzwyczajniej to działa. Najlepsze, że między sobą jak rozmawiają to go obgadują, a jak się z nim witają to przytulas, jakieś śmiechy czy obejmowanie się. Ja tego normickiego zachowania nigdy nie zrozumiem.
  • Odpowiedz
@WwaDdl022: to stare, lata mlodosci maja za sobą, z mężem juz nic to podniecaja się ze inny samiec ja poklepuje. U mnie tosamo podnkecaja sie staruchem po 60 co je poklepuje baby po 50.
  • Odpowiedz
  • 0
@Joa024: Czyli teoretycznie gdybym je klępnął to mogłoby się to im spodobać, ale chłop nie ma odwagi, a może to i dobrze bo pewnie bym dostał z liścia, później wypowiedzenie, a na końcu wyrok za molestowanie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Joa024: Nawet jeśli to żeby klepnąć w tyłek praktycznie obcą kobietę to trzeba mieć jakiś wyższy poziom pewności siebie, ja pozostanę w swoim spierd0leniu
  • Odpowiedz