Wpis z mikrobloga

Coś się zmieniło w temacie, czy nadal polecanymi szkołami z dobrymi instruktorami są OSK Jazda, Akademia Dobrej Jazdy, Wolski & Gilga? Takie chyba się przewijały najczęściej w poprzednich wpisach na wykopie.
#prawojazdy #wroclaw
  • 7
  • Odpowiedz
@wizard3 każdy poleci ci szkołę gdzie zdał, a odradził taka gdzie nie zdał. Ja od siebie mogę polecić Kursanta (teoria na 100% przy pierwszym podejściu, praktyka przy drugim chociaż pierwszy raz z mojej winy zawałem). Dodatkowo w cenie masz badanie lekarskie i stacjonarny kurs teorii.

Suche dane masz tu https://bip.um.wroc.pl/artykul/100/66582/zdawalnosc-osob-szkolonych-w-osrodkach-szkolenia-kierowcow-2023

No I Wolski już z gliga chyba nie wspolpracuje, a w rozpisce na IV kwartał 2023 nie masz ani Wolskiego ani
  • Odpowiedz
@pasta_alla_carbonara No drogo w uj. Ja jak jeździłem to startowałem zwykle 5 po i kończyłem mniej więcej za 5 więc wychodziło 55 minut na 1h, ale gdybym się jak palą nie zestresował i nie poszedł na praktykę z zapaleniem spojówek to pewnie bym za pierwszym razem zaliczył. Fakt zrobiłem kilka godzin więcej, ale miałem po 12h jazdy ponad 18 miesięcy przerwy w kursie. Generalnie sam se wziąłem 8h dodatkowo i po
  • Odpowiedz