Wpis z mikrobloga

  • 0
@jakis_login chciałabym coś wyższego, bo mam na dojeździe czasem nierówne podłoże, plus mam dosyć oślepiania przez auta na trasie. Do tego bagaznik musi mieć 400litrow plus. Tak żeby psiaki się tam mogły położyć wygodnie. Dlatego crossover/suv. Jest jeszcze taigo za 105, ale bieda przy tej pumie. Tutaj z aplikacji odpalasz auto i sama się szyba ogrzewa, czy kabina chłodzi. Mega wyposażenie...
  • Odpowiedz
  • 0
@Fanaticz tamta super ma większe koła, sportowe duperele, wizualnie dużo dołożone l. Wyświetlacz zegarów już nie analogowy, ładowarka indukcyjna, sportową kierownica z łopatkami, wycieraczki z czujnikiem, przyciemniane szyby, klimatyzacja automatyczna i zestaw nagłośnienia porządny. W sumie jak to wypisałam to dużo wyszlo
  • Odpowiedz
plus mam dosyć oślepiania przez auta na trasie


@GoplanaLodz: i sama dołożysz cegiełkę do oślepiania kierowców, wybierając auto, które ma reflektory na wysokości oczu innych kierowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz: no cóż, w tym budżecie można mieć o wiele lepszy samochód, no ale nie jest to SUV :) To, że wysoki samochód lepiej wybiera nierówności to mit w przypadku gdy mówimy o aucie, bazującym na małym pierdzie, jakim jest Fiesta. Zakładam, że tam jest belka skrętna z tyłu, a nie niezależne zawieszenie (przynajmniej nie w zwykłej wersji - ST i ST-X może mieć wielowahacz, ale nie analizowałem tego).

O ile
  • Odpowiedz
  • 0
@Fanaticz @jakis_login Hej, właśnie 130k, to nie mój próg. Za 130 jest kia sportage w automacie, ale nie stać mnie na to. Jeżeli do 110 zmieści się jakieś auto z podobnymi bajerami to biorę. W i30 siedziałam i bardzo mi się ten pojazd w wyposażeniu najprostszym nie podoba. Normalnie jak suzuki ( ͡º ͜ʖ͡º)
To odmrazanie to myślę, że codziennie rano sobie włączę, gdy tylko zacznę szykować
  • Odpowiedz