Wpis z mikrobloga

@hevelx: No ale w ogóle, co to jest za absurd, że ktoś się zesra o wykonywanie swojego zawodu. xD To jakby się zesrać, że policjant łapie za przekroczenie prędkości albo że murarz wymurował komin. xD Te dzbany nawet nie wiedzą, że polscy żołnierze są na wielu misjach na całym świecie a tutaj zabezpieczamy przy okazji swój interes.
  • Odpowiedz
  • 6
@fastmotion nie trzeba być żołnierzem. Niech jadą na ochotnika na pewno znajdzie się na Ukrainie praca dla nich. Wystarczy zgłosić się do ukraińskiej ambasady.
  • Odpowiedz
@hevelx najlepsze jest to, że Putin i jego ludzie otwarcie grożą Polsce i Europie, a wielcy patrioci dalej są obsrani nawet przed misją pokojową xD
Z tym "first to fight" to chodzilo chyba o bicie 50kg lewaków na ulicach i okradanie emerytek
  • Odpowiedz
  • 9
@Apdl: Nikt nie przyjmuje żółtodziobów bez przeszkolenia do armii, typie. Więcej z takich kłopotu niż pożytku. Żołnierz bierze żołd by działać w ramach operacji militarnych, ew. działań wojennych. To jest jego praca i więcej - świadoma służba.
  • Odpowiedz
  • 1
@Apdl: Jak będzie wojna to będą walczyć wszyscy i bez szkolenia. Mówimy o misji pokojowej - nie napie*dalaniu na Moskwę.
  • Odpowiedz
@hevelx:

"Prawaku idź walczyć za Ukrainę, bo Putin nie lubi Polaków" XDD

Napisz leszczu w rurkach, że sam się boisz walczyć i szukasz głupiego, który cię wyręczy, w dodatku w nie swojej wojnie. Powodzenia XD
  • Odpowiedz
  • 14
@Tunhan: Przecie prawaki miały bronić kraju. Słyszałem nie raz "kto będzie bronił kraju jak nie kibole/prawaki/konserwy" xDD A teraz jedyne co widzę to osrane rajtuzy, na prawym pośladku najbardziej. Wstyd.
  • Odpowiedz
  • 13
leszczu w rurkach


@smutny_kojot: Nie spodziewałem się, że wy prawdziwi mężczyźni i patrioci tyle ćwiczycie na siłowniach żeby szybciej spie*dalać xD HA TFU na tchórzy.
  • Odpowiedz
To co najbardziej zapamiętam z tej wojny, to ewidentnie to jak patrioci spod znaku Polski Walczącej, First to Fight, potomkowie husarów zesrali się rzadką kupką na jedynie wzmiankę o misji pokojowej na Ukrainie. Prawactwo to jest stan umysłu.


@hevelx: prawactwo to lewactwo to - rzygać mi się chce, jak słucham taką polaryzującą nowomowę

taki spoiler dla ludzi którzy nie ogarniają podstawy podstaw

  • Odpowiedz