Wpis z mikrobloga

Tez macie wrazenie, ze jak Gutowski robi wywiad z Kubica to on dla niego jest taki malo uprzejmy troche? Tak jakby Robercik nie bardzo lubil Czarusia i juz robi z nim te wywiady zeby skandalu nie bylo ale to tak robi na odwal sie z przymusu. Czesto tam najmilszemu dogryza przy roznych teoriach jego i go prostuje w taki malo grzeczny sposob. Nie widzialem zeby z innymi mediami jak gada byl w stosunku do nich taki opryskliwy. Chyba ta milosc jest tylko w jedna strone i Czarus za jednorekim lata po calym swiecie a ten ma go w dupie i traktuje jako zlo konieczne. I to nie jest, ze ja to teraz zauwazylem ale tak patrze na te wywiady z nim od kilku juz lat i od zawsze mialem takie dziwne wrazenie. Zobaczcie jak wygladaja wywiady z Sokolem jest pelna profeska, kulturka, spokoj a z Gutkiem sa dogryzania, opryskliwosc i wywiady na odchrzan. Co myslicie? xDDD
Ankieta na dole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
JulianGangol - Tez macie wrazenie, ze jak Gutowski robi wywiad z Kubica to on dla nie...

źródło: 341224153_975811487109820_5876724208376417016_n

Pobierz

Macie podobne wrazenia co do relacji Kubica-Gutowski?

  • Tak 84.3% (59)
  • Nie 15.7% (11)

Oddanych głosów: 70

  • 7
  • Odpowiedz
Naprawdę dobre spostrzeżenie
Cugowskiego poznałem osobiście podczas powrutu (z 7 lat temu)
Chyba tylko rudy z powrutu jest gorszy od niego XD
  • Odpowiedz
@JulianGangol: Niby tak ale nie do końca bym powiedział. To nie jest tak że on nim gardzi albo coś, bo też go Gerwazy czasem gdzieś zawoził itd. Ja bym bardziej to określił że Robert wie jaki Cugowski ma charakter i jak jest do niego nastawiony więc do śmiechu go często w tych wywiadach właśnie podkręca XD
  • Odpowiedz
@JulianGangol: nie musi to tak wyglądać bo oni właśnie znają się od dawna i mogą mieć tai floł ;] który dla nas wygląda... asymetrycznie
poza kamera mogą rozmawiać zupełnie inaczej niż podczas nagrywania,
z reszta były takie "normalne" wywiady,
mi się wydaje, że KUB ma większą tendencję do docinania CG gdy jest jakaś publiczność, inni słuchacze na żywo ich rozmowy
  • Odpowiedz