Wpis z mikrobloga

Witam

Z racji tego, iż kobiety miały swoje święto, i wtedy złożyłem im życzenia, to teraz czas na facetów, ponieważ dzisiaj mamy "Dzień mężczyzny".
Chciałbym wam życzyć wszystkiego najlepszego oraz tego, byście często natrafiali na jak najbardziej męskie i dobre kino, w którym będziecie mogli zobaczyć cycki.

"Acidd Man" (2018) - powtórzyłem sobie ostatnio ten tytuł i powiem szczerze, że jest to nadal cholernie wciągające kino, a walki na pięści, to miód na moje oczy.
Niestety polski tytuł "Pan wypadek" brzmi jakbyśmy mieli do czynienia z komedyjką, a jest to poważne kino zemsty.

"Stuber" (2019) - a tutaj mamy komedie akcyjniakową, która cholernie śmieszy, to jednak uprzedzam, że trzeba być fanem prostego humoru, bo inaczej żenada wam rozwali mózg.
Jako ciekawostkę powiem wam, że jest to podgatunek "buddy-movie".

Powinienem dać coś z cyckami, ale jedyne co przychodzi mi do głowy, to "Anon". Oczywiście jest jeszcze "No Hard Feelings", w którym zobaczymy Jennifer Lawrence w takiej postaci jaką ją pan bóg stworzył, to jednak dla mnie jest to nieśmieszny, żenujący gniot, więc nie mogę tego wam polecić.

Pozdrawia Janusz - #filmowyjanusz

#dzienmezczyzn #niebieskiepaski #film #filmnawieczor #kino