Wpis z mikrobloga

Darmozjad level expert!
"Potrzebowałem takiego blendera, wystarczył jeden mail - i jest"
Po czym mówi, że nie potrzebuje takiego, kupi sobie mniejszy a ten może da tacie.
Mi się wydaje, że on żebrze te rzeczy i sprzedaje na OLX czy coś w ten deseń.
Pomijam już fakt wybujałego ego i ten tekst "jeden mail i jest". Lada moment będzie na "Ty" z prezydentem xD
W ogóle to jest antyreklama tego vevora i tyle

#yanek #gejzpasji #odyn
dddobranoc - Darmozjad level expert!
"Potrzebowałem takiego blendera, wystarczył jede...

źródło: Zrzut ekranu 2024-03-10 o 18.22.34

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dddobranoc: jest zwykłym nierobem i nieudacznikiem, który nie potrafi sam przed sobą się przyznać, że nie potrafi żyć z pasji i żyje jedynie z wyłudzania od ludzi rzeczy nawet kirwa jedzenia xddd
  • Odpowiedz
@Halinek: Ja mam wrażenie, że on się wystrzelał z całych oszczędności i brnie w kłamstwa różne. Cały plan przychodowy nie działa, a po stronie kosztowej ta partyzantka też się posypała bo paskudni ludzie piszą słusznie, że jego pomysły są albo debilne albo niebezpieczne. On koryguje te wybory w budowie, cwaniacząc że sam wpadł na to i kluczy, ale chodzi o to że to zwykle są kolejne wydatki. A na koniec
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel: jak dobrze słyszałem na dzisiejszym wymiocie (filmie) chyba na koniec coś mówił, że termin wyjazdu może się oddalić w czasie xd także sypie mu się cały jego misterny plan napewno
  • Odpowiedz
@dddobranoc też mnie to #!$%@?ło. Typ wyżebrał blender po czym stwierdzil że go odda ojcu żeby wydał werdykt. Podziwiam że ktokolwiek chce mu cokolwiek wysyłać za darmo lub w ramach reklamy.
  • Odpowiedz
@dddobranoc: Pewnie od samego początku blender miał iść do rodziców. Sprzedał bajeczkę Vevorowi, że potrzebuje na wyprawę, a na koniec nie przemyślał tego co mówi na filmie i się rypło. Ostatnio sporo takich kłamstewek wychodzi.
  • Odpowiedz
Po czym mówi, że nie potrzebuje takiego, kupi sobie mniejszy a ten może da tacie.


@dddobranoc: mnie się tam test poboru prądu podobał. Bez obciążenia. Jak tam wpierdzieli coś do rozdrobnienia, to pewnie pobór skoczy półtora raza w górę.
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel: moim zdaniem - jesli zarobie 4000zl z czego musze zaplacic podatek i wszystkie inne rzeczy zwiazane z dzialalnoscia, coś musze zjeść itd no to nie moge sobie pozwolić na zakup auta za 40k, robić zabudowe za te 2-3k (mysle ze on sam wiecej nie wydal), płacić też sporo pieniędzy za naprawe a potem jeszcze jechać nim do włoch gdzie w jedna strone wydam okolo 1500-2000zł na paliwo (w zależności
  • Odpowiedz
To jest tzw życie ponad stan, rozumiem ze on "chce ryzykowac w tym roku" i "stawiac wszystko na jedna karte" no ale to nie jest to, wyświetlenia pewnie pojda w dol bo ani nie jedzie z jakimis tworca wiekszym ani znajac zycie tam nie bedzie mu sypalo fantami czyli bedzie to po prostu nudne jak flaki do oglądania.


@sptwojtkk: Jego filmy z tych wyjazdów to generalnie są nudne. Nie da
  • Odpowiedz