Wpis z mikrobloga

Jakbym miał zaznaczyć odpowiedź na własnej ankiecie to uważam, że gala była słaba.

Jeśli kogoś interesuje to poniżej wypiszę dlaczego taka opinia.

Najpierw ogólniki:
1. Gala zaczęła się o 19:00, a pierwsza walka miała miejsce około godziny 20:25 więc prawie 1,5h studia łącznie z koncertem.
Dodatkowo zaprosili fagate po wywaleniu z fame organizacja clout już jej proponowała walkę, przynajmniej tak ona sama twierdzi, co mówiła na ich transmisji na oficjalnym kanale więc biorę to za pewnik. Wiadomo, że fagata kryła Stuu bo mocniejszego dowodu niż ta głosówka gdzie mówi prosto z mostu mieć nie można i jest to bardzo obrzydliwe zachowanie ze strony clout, że promują ją dalej.
2. Klasyczne zabiegi clout nie ma walki która była obiecana mianowicie lexy vs schreiber, a zastępstwa też nie załatwili no kto by się spodziewał.
3. Osoby mające internet z UPC miały problem z transmisją.
4. Koniec czasu antenowego gdzie miała być jeszcze jedna walka a potem puszczane były jakieś ujęcia był żenujący i to nie chodzi o lubienie czy nie lubienie osoby która chciała coś powiedzieć, a profesjonalizm federacji. Chodzi plotka, że ta osoba miała zareklamować swoją walkę na konkurencyjnej gali i z tego powodu tak się stało, ale czy to prawda czy też nie, brak możliwości wywiadu kiedy każdy zawodnik go miał, a nawet wyrywanie sobie mikrofonu to szczyt chamstwa z czego ta organizacja słynie. Sprawa pokroju rzucenie mikrofonu przez boxdela na fame z różnicą, że clout ma dopiero 4 gale i kilka już tego typu zachowań.
5. Branie ludzi którzy wychodzą tylko po pieniądze jak najman czy też z konkurencyjnej federacji daro lew powinno się skonczyc bo jest to żałosne.
6. Branie sportowców oraz staruchów powinno ulec ogromnemu zmniejszeniu bo ich walki są zwyczajnie nudne i ciężko się je ogląda, a na konferencjach wypluwają po dwa zdania które wiecznie są o tym samym czyli treningi, dieta, szacunek i zapowiedź dymów w klatce których nie ma.

Walki:
Rekordzista vs Boro => super walka żeby pokazać, że nie warto oglądać gali dalej. Mega się zanudziłem oglądając tą pseudo walkę i była to według mnie antyreklama gali.
Lizak vs Sequento => walka mnie nie ciekawiła przed galą, ale obejrzałem i fajnie się ją oglądało. Dużo się działo przez cały czas, a urywki gdzie pokazywali twarz fagaty na której było widać wyrytą żenadę i takie politowanie mnie rozbawiały dodatkowo.
Bestia vs Ztrolowany => dla mnie nudna walka sama w sobie i przed galą też zainteresowany nie byłem.
Omielańczuk vs Minda => wyszedłem na chwilę bo mam wywalone w takie walki i jak przyszedłem to już była kontuzja #sportoweswiry
Cios vs Prezes Fen => Nie wiem jak można brać ciosa na gale dla mnie bezbarwny idiota na widok którego jedynie mi się zbiera na wymioty i pomijam jego walki więc nie wiem jak się toczyła.
Lexy vs Linkimaster => nie ciekawiła mnie przed galą jak to walki kobiet, ale uważam, że była całkiem całkiem i wyszedł z niej fakt któremu lexy chciała zaprzeczyć czyli, że brała same łatwe rywalki. Teraz wzięła kogoś kto cokolwiek potrafi i był totalny wpierdziel jednostronny.
Major vs Zbuku => nie oglądałem
Crazy vs Bu => nuda i nie przypominało to walki
Najman vs Muran => tutaj tak jak wyzej napisalem najman do wywalenia jest dla mnie i piszę to już nie od dziś. Nie wiem czy on sam obstawia te walki czy co, ale widać, że jeden wielki przekręt.
Lexy vs Schreiber => niby mnie walka nie ciekawiła, ale fakt, że znowu clout coś nie wyszło jest komiczny i żenujący zarazem. Zastępstwa nie znaleźli, walki innej nie było no bądźmy szczery jest to trochę scam to tak jakbyś kupił opakowanie 10 baterii a dostał 9.

#famemma #cloutmma

Jak oceniacie gale clout mma 4?

  • Bardzo dobra 2.6% (6)
  • Dobra 7.8% (18)
  • Średnia 11.2% (26)
  • Słaba 30.2% (70)
  • Bardzo słaba 38.4% (89)
  • Nie oglądałem/am 9.9% (23)

Oddanych głosów: 232