Wpis z mikrobloga

chyba sie wciągnałem w #darksouls ( ͡ ͜ʖ ͡) Normalnie dzis rano niemoglem spac i od razu Steam Deck odpalony i DSy wjezdzają. Ogarnałem troche Ogród z entami, przeszedłem Fortece Sena(całkiem prosta jak juz sie znajdzie ukryte ognisko) i juz zwiedzam Anor London () Pięknie to wygląda jak narazie chcoiaz te elementy platformowe bywaja irytujące xD Ale mam drugie ognicho i juz jest git. Gdzie tu beda jacys NPc do ulepszenia piromancji itp?
Ostrzewtlumie - chyba sie wciągnałem w #darksouls (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Normalnie dzis rano ni...

źródło: obraz_2024-03-10_170632043

Pobierz
  • 7
@Ostrzewtlumie
Czasami odczuwam chęć by zagrać jeszcze raz w Ds1 ale jak sobie przypominam lokacje typu forteca senna albo słynne Anal Rodeo to mi się odechciewa. Za duże szkody w psychice...

Piromanta to gdzieś w blighttown czy nawet poniżej.
Gdzie tu beda jacys NPc do ulepszenia piromancji itp?


@Ostrzewtlumie: no wlasnie az sie cofniesz, ale to juz nie dlugo, za to w anor londo jest gigant do ulepszen w pioruny (op w ds1) i do broni z dusz bosow

a np kowal od ognia i chaosu w katakumbach pod cmentarzem przy firelink jest tak #!$%@? schwany ze nie wiem co tworcy mieli na mysli
@3mortis właśnie spotkałem jakiegoś giganta kowala. Ale nie za bardzo patrzyłem co ma. Warto coś ogarnąć u niego prze tymi dwoma bossami? Bo jak na razie mi #!$%@? mocno ale zmienię sobie gear na coś twardego i tarcze.