Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@majk3l skąd mam wiedzieć który kabel to ten główny żeby te światełka śmieszne działały??

Mobo brałem bez RGB, obudowa ma kontroler jakis wbudowany (xpg Defender pro)

Tylko trochę mi miesza fakt, że wentylatory są argb 3 pin, do tego z obudowy wychodzą 3 pin i.. dwa 4pinowe

One są jakos znamiennie stosowane czy poco są takie i takie ?
W manualu od obudowy nic nie ma na ten temat.
Norskee - @majk3l skąd mam wiedzieć który kabel to ten główny żeby te światełka śmies...

źródło: temp_file1941987608332755816

Pobierz
via Android
  • 0
@10129 najpierw to jakos trzeba to podłączyć a chwilowo nie rozumiem dlaczego obudowa na RGB 4 pin i 3 pin

Pierwszy raz ovudowe z RGB dotykam i nie bardzo rozumiem po kiego grzyba są 2 standardy
@Norskee to dwa różne standardy - zwykły RGB i. Adresowalny. Podłączasz jeden albo drugi. Preferowany ten argb (ale też zależne od płyty).
Albo w Ogóle i to też jest wyjście, bo wtedy nie świeci ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Android
  • 0
@majk3l właśnie mam zagwozdke bo gdzieś z front panelu wychodzą 2x 3 pin i 2x 4 pin
A wolnej wtyczki jest żeby tylko jeden 3pin podłączyć
Coś tam popodlaczalem zaraz odpalę chociaż bez goi żeby zobaczyć czy trafiłem xD
a co się stanie jak nie poukładasz tylko wepchniesz?


@10129: biorac pod uwage że to chińczyk z blachy cieńszej niż papier, to wybrzuszy panel jak arcybebech
via Android
  • 0
@Leniek trochę te Sata utrudniają ale jakoś trzeba przeżyć..kiedyś się wywali i zostawi same nvme m2

Pająka od ledów ukosem włożyłem we wnękę od zasilacza i jakiś weszlo nic nie pręży

Natomiast ja #!$%@?ę kto wymyślił te #!$%@? przewody pod ledy
Tak samo #!$%@? standard a w zasadzie jego brak jak power switch /HDD ledy to też powinni zaorać lata temu i zrobić jakąś normalną wtyczkę
Tak samo #!$%@? standard a w zasadzie jego brak jak power switch /HDD ledy to też powinni zaorać lata temu i zrobić jakąś normalną wtyczkę


@Norskee: podpisuje sie rencoma i nogoma
@Norskee: Jak ja się cieszę że mam budę i wentyle bez LEDów, do tego mam dwa wentylki Arctic P12 PST i dwa normalne więc są złączone bezpośrednio łańcuszkiem. Działa, nie świeci się jak psu jajca i ogranicza burdel w budzie. xD