Wpis z mikrobloga

Muszę się przyznać, że jestem trochę leniwy i zawsze jak #sprzatamylasy to omijam szkło bo ciężkie, bo rwie worek bo jak potłuczone to na kolanach ślęczę i zbieram zamiast spacerować... Więc zbierając śmieci skupiałem się głównie na plastiku, a szkło układałem w stosy licząc, że się rozpuści

Dlatego zrobię sobie #mirkowyzwanie i wyniosę w tym roku 1000l szkła z lasu. Na początku chciałem 1m3, ale doszedłem do wniosku, że tyle nie dam rady ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przed wami pierwsze 25l szkła więc 25/1000 i lecimy

#akademiachlopskiegorozumu #las
Dobry_Gospodarz - Muszę się przyznać, że jestem trochę leniwy i zawsze jak #sprzatamy...

źródło: temp_file7259521450572103684

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@Dobry_Gospodarz jakbym kiedyś złapał złotą rybkę spełniającą życzenia, to jedno życzenie byłoby takie, żeby każdy, kto wyrzucił kiedykolwiek butelkę do lasu obudził się rano z tą butelką w dupie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Dlatego zrobię sobie #mirkowyzwanie i wyniosę w tym roku 1000l szkła z lasu. Na początku chciałem 1m3, ale doszedłem do wniosku, że tyle nie dam rady ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Dobry_Gospodarz: napisz lepiej skąd jesteś, jak w pobliżu to mógłbym ci pomóc i podrzucić trochę tego szkła do lasu, żeby szybciej poszło.
  • Odpowiedz
jakbym kiedyś złapał złotą rybkę spełniającą życzenia, to jedno życzenie byłoby takie, żeby każdy, kto wyrzucił kiedykolwiek butelkę do lasu obudził się rano z tą butelką w dupie. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@JackDaniels: odważne życzenie jak na kogoś, kto kiedyś miał 16 lat i na 100% był #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@moj_wykopowy_login: ani razu w życiu nie naprułem się na tyle, żeby nie pamiętać gdzie wyrzuciłem śmiecie. Poza tym nigdy nie zdarzyło się to w lesie, wiec bym jednak zaryzykował. Ty cykasz? To uważaj jutro rano bo wybieram się na ryby ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
jakbym kiedyś złapał złotą rybkę spełniającą życzenia, to jedno życzenie byłoby takie, żeby każdy, kto wyrzucił kiedykolwiek butelkę do lasu obudził się rano z tą butelką w dupie. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@JackDaniels:
Piękne.

i innymi śmieciami też, amen
  • Odpowiedz
@The_Rainman: Niektóre są bardzo ciekawe. Słoiki, flakoniki po lekach czy perfumach? Znicze ceramiczne takie a'la miseczki. Tych nowszych jest bardzo mało co daje nadzieje, że śmieci to głównie relikt PRLu i moja praca ma jakiś sens
  • Odpowiedz
@Dobry_Gospodarz: kiedyś sprzątałem piwnice u dziadków i pełno było starych butelek, gazet, słoików itd większość z etykietami (wiem, że na dworze może być ciężko) ten stary dizajn był tak dobry, że się łezka w oku kręci
  • Odpowiedz