Wpis z mikrobloga

@misrz_mocy_ognia: Najbardziej mnie bawi te kolesiostwo.

Jacek jest zły, po kryminalne, och ach, bo hiena dostał na brzuszek i teraz wypuszcza paszkwile, na jego rodzinę itp. jak najgorsza parówa.

Ale robić wywiady i waflować się z szczurem szalonym, który oszukiwał ludzi i zabieram im mieszkania pozbawiających ich własnego lokum, gdzie pewnie większości nie było stać na zakup nowego to już super, heheh, my ziomeczki.

Zasługują tylko na mele na pysk, podłe
@Garuso75: Generalnie najlepsze jest to, że ci ''wielcy sportowcy'' wcale nie różnią się za bardzo od nich co im sportowe waleczki robią. W mieście z którego jestem była gala w tym samym czasie ogólnopolska i z tego co wiem to jakiś łeb sportowiec wielki bolcował babę w kiblu oczywiście na mieście pojawiły się głównie bmw i mercedesy XD
Chyba nie ma bardziej zakłamanej branży niż te w środowisku freak fight.


Ale skoro większość to kryminaliści, prostytuty e-internetowe to nie ma co się dziwić.


@Garuso75: Oczywiście, że tak. Dla tego właśnie między innymi sam nie jestem przynajmniej póki co influencerem bo jak coś przeżyjesz w życiu masz jakiś kręgosłup moralny to śmiejesz się z tych ludzi i łapiesz się za głowę jednocześnie. Najlepsze jest to, że większość nawet nie jest