Wpis z mikrobloga

Mam do was pytanie jak przyłącze do wodociągu będzie robione nawiertką jak na zdjęciu to muszę samemu to montować i nawiercać i inspektor z wodociągów to tylko sprawdza czy jak już wykopie dół do głównej rury i rów do rury na działce to montują to ludzie z wodociągu? W warunkach przyłączenia do sieci jest tylko informacja przyłącze wodociągowe należy włączyć do sieci poprzez nawiertkę fi 90/40 nie ma nic że musi być samonawiercająca
#wodociagi #budowa #budowadomu #dzialka
danek_ - Mam do was pytanie jak przyłącze do wodociągu będzie robione nawiertką jak n...

źródło: Nawiertka-90-z-zasuwa-40-6-4-NZ-PN16

Pobierz
  • 9
@danek_: tylko do takiej jak ze zdjęcia potrzebujesz aparat do nawiercania, ewentualnie po dokonanym wpięciu do sieci mogą chcieć od Ciebie protokół odbioru przez kierownika z uprawnieniami sanitarnymi
  • 0
@zenekz: dlatego pytam czy sam montaż tej nawiertnicy jest po mojej stronie czy to oni przyjeżdżają i montują a ja mam tylko wykopać dół do głównej rury wodociągu @TakiSobieLoginWykopowy a warunki mam tylko w tych wodociągach robią tacy inteligenci że twierdzili że na dzialce już jest woda z wodomierzem a w rzeczywistości jedynie co w tej dzialce jest to główna rura wodociągowa
danek_ - @zenekz: dlatego pytam czy sam montaż tej nawiertnicy jest po mojej stronie ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-03-10 095740

Pobierz