Wpis z mikrobloga

#przegryw Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że liczba wpisów na tym tagu jest coraz mniejsza. Co bardziej niepokojące, odnoszę wrażenie, że liczba wpisów na samym mikroblogu także jest coraz mniejsza. Wykop chyba sobie niedługo ryj rozwali i tak się skończy ten białkowy wykop 2.0. A wystarczyło #!$%@? naprawić tagi, lol
  • 14
  • Odpowiedz
  • 3
@zielonykszak: Taa, jakieś trolle z jakiejś swojej wymyślonej grupki, standardowe trolle i baiciarze to tu nieraz połowę wpisów nabijają. Jak akurat pobanowani, widać jak na dłoni, że tag staje się pustkowiem... Jak i sam wykop zresztą
  • Odpowiedz
@Rimbolo No ogólnie jak tak duzo na wykopie siedze to tez zauważyłem ze powtarza sie caly czas te kilkaset nicków ktore tworza najwięcej contentu xD

Ogółem to mnie serduszko boli jak widze kondycję tego tagu w porównaniu do przeszłości, gdzie te wszystkie przegrywy sie podziały ehh. Ja sam bym stad chyba #!$%@? ale nie mam nic lepszego do roboty w moim żałosnym życiu xD
  • Odpowiedz
  • 2
@SaintWykopek: Tak, to fakt. Też za zdjęcie ze spoerdotripu szło dostać bez większego trudu nawet 40 plusikow, a teraz jak wpadnie 10, to już naprawdę spory sukces xD
  • Odpowiedz
@zielonykszak:

ze powtarza sie caly czas te kilkaset nicków ktore tworza najwięcej contentu


Ale mordo, wskaż mi serwis/usługę gdzie tak nie jest. Gdzie power userzy nie tworzą większości contentu? Większość użytkowników każdego serwisu to "lurkerzy" i konsumenci treści, nie autorzy.
W grach mobilnych to samo, tzw. "mobile game whales" (czyli kasiaści gracze/użytkownicy) stanowią 1-2% ogółu graczy, a odpowiadają za znaczną większość przychodów z mikrotransakcji.
  • Odpowiedz
@Rimbolo: wykop zdychał jeszcze przed 2.0, już wtedy były puste gorące, mało wpisów i bardziej ogarnięci ludzie usuwali konta

patostreamy, famemma, rumun, polityczne trolle, upośledzona moderacja, wymaganie numeru telefonu przy rejestracji, jakieś wycieki danych, weryfikacje na nocnej, tu jest nieudolność na całej linii. wykop nie istnieje od dawna - z niszowej stronki dla programistów Miachu zrobił szambo, najważniejsze żeby wyświetlenia się zgadzały
z dwojga złego już lepiej siedzieć na reddcie xd
  • Odpowiedz
Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że liczba wpisów na tym tagu jest coraz mniejsza


@Rimbolo: ja odnoszę wrażenie, że mirko coraz bardziej przesiąka stylem innych społecznościówek. Kiedyś ludzie tu dyskutowali, kłócili się, nawet obrażali. A dzisiaj? Piszę nieprzychylny komentarz do jakiegoś wpisu (wyrażam opinię), to często op albo kasuje cały wpis albo mój komentarz, odpowiada bluzgiem i wrzuca mnie na czarno. Bo płatek śniegu, bo się nie zgadza, bo może. Ludzie
  • Odpowiedz