Wpis z mikrobloga

  • 0
@pytajek Takie zwykłe jednokolorowe koszulki, białe, czerwone, niebieskie, które zakładam pod koszulę, do dżinsów w domu, czy do spania to kupuję po prostu na rynku. Są dosyć gęste i wytrzymałe, nie rozciągają się, są wygodne, do tego tanie.
  • Odpowiedz
@pytajek Ja mam sporo z Uniqlo i uważam że są bardzo spoko. Nie kupuję już w sieciówkach.
Ludzie też polecają COS ale wydaje mi się, że są droższe niż Uniqlo.

Z Uniqlo kupuję najczesciej AIRism. Jest tam domieszka jakiegoś elastanu czy poliestru ale też wpływa to na plus według mnie. Koszulka jest gładka, lekko połyskliwa i daje wrażenie dobrej jakościowo.
  • Odpowiedz
@pytajek: ja kupowałem z malfini i całkiem dobra jakość. Jednak trzeba potestować sobie modele, bo różne modele różnie się zachowują po kilku praniach. Jakiś czas temu kupiłem kilka modeli i niestety niektóre zmniejszają się.
  • Odpowiedz
@pytajek: Pepco - koszulki bez napisów, nadruków, 100% bawełna, jednolity stonowany kolor (do wyboru chyba czarny, jasny szary, granatowy, bordowy). Niska cena. Jakość dobra w odniesieniu do ceny. Nie jest top high quality ale na codzienne chodzenie po domu, koszulka do spania albo jako podkoszulek jak najbardziej ok.
  • Odpowiedz