Wpis z mikrobloga

Kupiłem na allegro drona AR Drone 2.0 za 10zł (+20 wysyłka), do tego sporo drugiego w częściach..., dron był bez baterii i ładowarki, baterię udało się zakupić na Amazon za 120zł, brakuje mi jednak ładowarki...

Czy da radę kupić sensowną uniwersalną ładowarkę aby była na przyszłość do innych baterii?
Domyślam się że właśnie te piny na baterii służą do ładowania a wszystkie inne baterie 3S czegoś takiego nie mają tylko kabelek.

A może ktoś ma do sprzedania dedykowaną ładowarkę?

ps. oczywiście dron lata ;)

#drony #modelarstwo #elektronika
wiesiu2 - Kupiłem na allegro drona AR Drone 2.0 za 10zł (+20 wysyłka), do tego sporo ...

źródło: CS-PAT200RX

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@Areooo51: dzięki, jakiś dziwnie tani ten dron.. strach trochę, na allegro to mialem licytację i info że popsuty a tutaj cholera wie co będzie...
  • Odpowiedz
  • 0
Skoro masz tam wtyk tamiya i znasz parametry akumulatora to weź wymień wtyk na deans (w sumie nie wiem jaki jest najczęściej używana wtyczka w dronach ale deans jest jednym z lepszych złącz - małe opory, przenosi duży prąd i jest solidny) i kup zwykłe lipo o takich parametrach+ładowarkę modelarską. Nie będzie problemów przy zmianie baterii i przy kolejnych dronach.
  • Odpowiedz
  • 0
@Areooo51: kupiłem za 60zł + wysyłka z olx, pani twierdziła że się nie łączy z telefonem, kłamała, łączy się ale silniki nie reagują ;)
niemniej jednak mam ładowarkę i bazę do naprawy...
  • Odpowiedz