Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #rozstanie
Mam chyba problem. Mijają 2-3 miesiące od mojego rozstania i zaczynam tęsknić nie tyle co za dziewczyną tylko za całym poprzednim życiem.
Był to związek ponad 10 letni i nie wiem czy to po prostu strach przed nowymi rzeczami czy tęsknota jest normalna?(nie rozstaliśmy się w złości).
Mam nową dziewczynę ale przeraża mnie wizja wspólnego mieszkania i strach przed tym, że zmarnuję komuś kolejne życie.
Zaczynam myśleć, że wszystko to był błąd i po prostu powinienem zacisnąć zęby i żyć dalej w poprzednim związku ;(.
I tak bardzo tęsknie za moim kotem, nie wyobrażam sobie co ludzie czują po rozwodach i zabraniu dzieci..
Nie wiem czy nie piszę to tylko po to, żeby ulżyć swojej głowie.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim

Współczuję bo 10 lat to kupa czasu. Spróbuj podejść do tego inaczej. Odpowiadasz tylko za siebie. Sam przerabiałem coś podobnego po 8 letnim związku. Daj sobie czas na wszystko rok lub dwa...
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie gdybaj, bo się zajedziesz mentalnie, 10 lat w ch*j czasu, ale skoro nie siadło, to czasu nie cofniesz. Masz nową laskę i na tym się skup, bo zaraz spierdzielisz nowy związek reminiscencjami o tym jak to było w pytę w poprzednim.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Szybko się pocieszyłeś. Widać to nie była miłość. Nie wiem jak można zakończyć tak długi związek, a zarazem mieć siłę i chęci, by szukać od razu nowej miłości, choć pewnie ty już kreciles z nowa, będąc jeszcze w starym związku. Ty lepiej nie zawracaj głowy byłej dziewczynie, bo faktycznie śliski z ciebie typ.
  • Odpowiedz
@lubiejescfrytki: Co Ty piszesz xD. 99% kobiet ma już nowego bolca jeszcze przed rozstaniem, a faceci zazwyczaj cierpią miesiącami/latami. Jak teraz gość się pocieszył, to nagle jest śliski, nie była to miłość i na 100% zdradzał?
Też nie rozumiem wchodzenia od razu w inną relacje, ale tak zazwyczaj robią kobiety.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie przestaniesz tęsknić za poprzednim życiem. No chyba, że znajdziesz jakąś lepszą kobietę. Niestety tęsknota mija tylko do byłej, ale nie za uczuciem, które wtedy było.
Przynajmniej tak jest w moim przypadku, a aktualnie jestem sam ponad 2 lata.
  • Odpowiedz
@lubiejescfrytki: No to szacunek, a % tak sobie rzucone i chodziło mi bardziej, że kobiety częściej mają już nowego przed rozstaniem. Przynajmniej tak wynika z moich obserwacji i przy okazji na własnej skórze też przeżyłem takie sytuacje. Chodzi mi oczywiście o długie związki, w których nie było zdrad i nagle przy rozstaniu takie akcje.
  • Odpowiedz