Wpis z mikrobloga

@Kutafonix215: odcinek o tym że dom nie jest dla lenia i osoby która nie umie zawiązać sznurówek we własnych butach. A przy drodze dojazdowej wewnętrznej musisz partycypować w kosztach i dogadywać się z współwłaścicielami, i gmina nie ma ochoty robić sobie zazwyczaj kosztów ale pieniądze z podatków chętnie weźmie. Dla normalnego człowieka to jest nic odkrywczego ale w sumie dla kogoś kto nie miał z tym styczności może być to fajny
@Kutafonix215: a ile czasu zajmuje naprawa takich rzeczy że nie może zająć się innymi sprawami? 15 minut-kilka godzin max i reszta dnia jego. Jak #!$%@? zrobione od początku to będzie poprawiać non stop. Zastanawiałem się jakim cudem mu te drzwi wyrwało a tu okazuje się że przykręcone do płyty paździerzowej. Pewnie takich kwiatków ma tam pełno a nie zdziwiłbym się gdyby resztę domu miał zrobione w tym samym tonie.
@Reanef: to ja nie rozumiem, sam mowisz ze dom to nie zbawa dla leniow. Powiedzialem ci ze wolny czas mozna spedzac produktywnie, a ty wyskakujesz z dodatkowym usprawiedliwieniem ze w sumie prawie nic nie trzeba robic tylko gosc ma #!$%@? chate. Jak nic nie trzeba robic, to chyba jednak dla "leniow", czy nie? :D
@Kutafonix215: no weź mi powiedz w takim razie ile razy w tygodniu musi poprawiać dom że nie miałby taki osobnik wolnego czasu na hobby. Brak sąsiadów dookoła w tej kostce Rubika rekompensuje podniesienie dupy i zrobienie kilku rzeczy. W budownictwie wielorodzinnym też za to płacisz. W funduszu remontowym. A potem dostajesz między innymi to. Może i obróci zdjęcie ale głowę przekrec i będzie git.
Reanef - @Kutafonix215: no weź mi powiedz w takim razie ile razy w tygodniu musi popr...

źródło: 20210928_183320

Pobierz