Wpis z mikrobloga

#biedronka

Od kilku lat kupowałem te same worki na śmieci w Biedronce:

Niebieskie, 60 l, Zosia samosia

Ale od kilku tygodni nie ma ich w żadnej Biedronce.

Wszystkie inne jakie są, to po prostu śmierdzą. Tamte były z takiego plastiku, który nie miał zapachu.

Jakie kupujecie worki?
mk321 - #biedronka 

Od kilku lat kupowałem te same worki na śmieci w Biedronce:

Nie...

źródło: 1000012396

Pobierz
  • 3
@mk321: worki na śmieci, kto to widział kupować. Na surowce dają w cenie wywozu. Zmieszanych jest mało, więc worki pozostałe po zakupach spokojnie wystarczają. Przestali dawać reklamówki, jednak dalej są po owocach, niektóre towary też są pakowane w dobre worki np. niektóre papiery toaletowe, lub od rzeczy zamawianych wysyłkowo.
@wkto w mieście w bloku nie dają worków. Chodzi mi o takie małe (średnie) do kuchni. Musisz wynosić często, żeby nie śmierdziało. Po zakupach nie mam toreb, bo noszę swoje materiałowe (będzie polecam: ekonomiczne, ekologiczne i wygodnie, bo się nie porwą zakupami).
@mk321: materiałowe na zakupy oczywiście tak, reklamówek już nie dają, dlatego napisałem, że teraz są te po owocach/warzywach, do małego kosza pasują idealnie, przy częstym wynoszeniu ich cienkość jest wystarczająca. Oraz niektóre towary są pakowane w worki, można je użyć ponownie jeśli otworzy się równo.

No to jedynie problem z surowcami, skoro nie dają, wtedy faktycznie może zabraknąć.