Wpis z mikrobloga

Zaczynamy odchudzanko moi mili Cel to minimum -4 kg do czerwca. Tylko dieta (liczenie kalorii), żadnych specjalnych dodatkowych ćwiczeń. Jak się uda to wreszcie BMI będzie totalnie w normie i będę najszczuplejsza jaka kiedykolwiek byłam w dorosłym zyćku. Udało się zrzucić 20 i to 4 się uda, co nie? Jedyne czego się obawiam to tego że schudne głównie z nóg i bioder, a to mi niepotrzebne. Twarz i brzuch - o to cię matko bosko odchudzajosko proszę. #odchudzanie #dieta #slodkafoczkadlauwagi
szzzzzz - Zaczynamy odchudzanko moi mili Cel to minimum -4 kg do czerwca. Tylko dieta...

źródło: temp_file6415817363723788523

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kremufka2137 dziękuję za radę. Nie wiem sama, ogólnie to zawsze miałam taką pucołowatą twarz i duże policzki, brak widocznej linii żuchwy. Chyba takie geny niestety.
Wody dużo pije, co jeszcze mogę zrobić z tą gospodarką wodną jeśli to o to chodzi?
  • Odpowiedz
@szzzzzz: magicznych sposobów raczej nie ma, generalnie dobra kondycja fizyczna organizmu na pewno poprawia stan rzeczy, jeśli problem jest poważny są tez jakieś cuda, suple, kojarzę, że picie bardziej jakościowych płynów działało dobrze (zielone herbaty, nawet kawa bo moczopędne) też pytanie z czego bezpośrednio wynika, chyba najpowszechniejszym problemem jest rozregulowana gospodarka hormonalna, problem robi się bardzo poważny przy takich schorzeniach jak haszimoto bo wtedy to organizm głupieje. Jak będziesz robiła najbliższy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kremufka2137 robiłam jakiś czas temu badania tarczycy i było wszystko ok, trochę bliżej górnej czy dolnej normy z tego co pamiętam. Ale też słyszałam że te normy to są o dupę potłuc, no i jak żyć?
  • Odpowiedz
@szzzzzz: wbrew pozorom, tłuszcz palimy w miarę równomiernie, tylko na bebzonie, a w szczególności w dolnym obszarze, zawsze nam się wydaje że spada ostatni - i tak jest, bo w międzyczasie palisz też tłuszcz z organów - od tego tłuszczu zaczyna organizm gdy występuje sytuacja deficytu kalorycznego. Może dojść do sytuacji gdzie masz mniej w pasie, ale jak wkładasz paluch w bebzon, to wydaje się że tłuszczu jest tyle samo -
  • Odpowiedz