Wpis z mikrobloga

@brass netracele to robilam bez problemow bronia od siostr parvos, wczoraj na wenus na obronie na steel path 3 razy zginelam i ledwo misje dokonczylam. Pokazesz mi swojego builda na speed nove i bronki? ()
@thighslapper0:
Build na speed nove full standard. Aura: Power Donation. Overextended, Narrow Minded, Primed Continuity, Augur Message, Mollecular Fission (aug na 1), Primed Flow, reszta flex sloty u mnie jest Vitality, Speed Drift & Endurance Drift. Wychodzi 278% dur, 100 eff, 124% range, 10% str.
Teraz eksperymentuje z arcanami, bo jak bede dalej grał tym Rakta Dark Dagger to mi Arcane Energize niepotrzebne.
Bron to Rakta Dark Dagger z ktorego jedynymi
brass - @thighslapper0: 
Build na speed nove full standard. Aura: Power Donation. Ove...

źródło: rakta

Pobierz
@brass: () boziu jakie to pjenkne.
Tak chciałam coś oprócz Octavii mieć, Harrowa najlepiej, dokładniej to z tego filmiku builda brałam: (wersja z burston, lex i kronan, ale kronan nie mam i musiałabym z marketu kupić od kogoś) https://www.youtube.com/watch?v=6i6qqb10CwE

Włożyłam w Harrowa 2x Tauforged Crimson Archon Shard, 2x Amber Archon Shard, ale zatrzymał mnie Incarnon dla burstona, bo po prostu nie jest w tej rotacji dostępny i
Włożyłam w Harrowa 2x Tauforged Crimson Archon Shard, 2x Amber Archon Shard, ale zatrzymał mnie Incarnon dla burstona, bo po prostu nie jest w tej rotacji dostępny i wkurzyłam się, że kilka dni builda robiłam, żeby teraz 3 razy padać na defense na wenus...


@thighslapper0:
Wzorowanie się na filmikach youtuberów jest trochę naiwne. Oni (jeśli są partnerami DE) dostają ten stuff za darmo tuż po wejściu nowego patcha, żeby mogli swiecic
brass - >Włożyłam w Harrowa 2x Tauforged Crimson Archon Shard, 2x Amber Archon Shard,...

źródło: kronen w caly swiat

Pobierz
@thighslapper0:
Zero forma Octavia: (wrzuculem w nia jakies niebieskie shardy na hp, bo mi sie nie chcialo unikac toxic cloudow na archon huntach - szczegolnie snake puszcza jakies dzikie, ale spokojnie daje sobie rade z bazowym z hp z calym dostepnym kontentem). Mozna uzyc normalnego Continuity (ja mam 2 Primedy wlasnie w takich celach) i Augur Message zamiast Secrets. Arcany zaleza od tego jakie masz bronie do niej.
brass - @thighslapper0: 
Zero forma Octavia: (wrzuculem w nia jakies niebieskie shard...

źródło: octavia

Pobierz
@thighslapper0:
Z Khora potrzebujesz tylko jednego builda really. Reszta to zbudowanie odpowiedniego stat sticka. Peculiar mod w exilusie dla beki, Aura w sumie tez niepotrzebna jesli nie robisz bardzo dlugich SP SV. Just Dome build uzywam czasami w Index jak jest challenge, ale spokojnie pyknie ten pierwszy tez.
brass - @thighslapper0: 
Z Khora potrzebujesz tylko jednego builda really. Reszta to ...

źródło: khora cookie cutter

Pobierz
@thighslapper0:
Moj obecny stat stick to Ceramic Dagger z evolucjami: Opportunity, Range, Valor. Nie odpalam Incarnona w ogole bo mi sie nie oplaca resetowac combo w zamian za 100% wiecej dmg (gdzie juz mam 40 z power str, 350 z auga, 180 z arcane fury i 165 z PPP). Arcane zapewnia corrosive 240%. Na x5 combo leca normalne czerwone crity, na x12 leca takie z trzema wykrzyknikami (bazowe cc to 55%).
brass - @thighslapper0: 
Moj obecny stat stick to Ceramic Dagger z evolucjami: Opport...

źródło: cera

Pobierz
@KakaowyTaboret:

weź zrób swój kanał

Nie mam takiej potrzeby. Jak ktoś zadaje pytanie to odpowiem. Generalnie jestem zbyt krytyczny/surowy wobec siebie, żeby cos publikować. Plus są lepsi, wiec nie widzę sensu.

więcej zapomniałeś o tej grze

Mam problem z zapominaniem raczej.

niż ja kiedykolwiek wiedziałem a mam kilkaset godzin xD

Mój profil pokazuje 2751, ale to jest na pewno mniej niż spędziłem, bo to pokazuje tylko czas w misjach. Ostatnio mam