Wpis z mikrobloga

@Denial94 można na rynku albo 10USD doładowanie wchodzi (sam jeszcze nie sprawdzałem ale widziałem screeny jak ludzie doładowują) i im konwertuje na hrywny. Tylko ze dodajesz kod będąc na vpn. A jak masz obecnie jakiś hajs na koncie w PLN to zostanie skonwertowany na uah
@Pituch: jo, waluta ktora masz na stream zostaje przewaluowana na hrywny po całkiem dobrym kursie. Pamietaj tez nie zmieniaj swojego konta na hrywny w ten sam dzien co doladowywales w PLN, poczekaj z 24h. Tak samo w tych uwagach w ofercie jest sugestia zeby nie rzucac sie od razu na skup gier po zmianie tylko poczekac z 24h, zeby nas gejben nie deportował.
@Pituch: od ostatniej zmiany regionu musi minąć 3 miesiące. Wiec jak ten czas minął od deportivo to mozna sie wybrac odbić lwów na steam. Jak jeszcze nie minęło to poczekaj, bo pan zmieniacz za ktorego zaplacisz nie bedzie mogl tego zrobic.
@NERP: Zmieniłem dzisiaj konto na ukraińskie i mam pytanie. Czy możesz podać linka, gdzie piszą o tym że można doładować konto ukraińskie gift cardem w dolarach? Gift cardy na hrywny są zdecydowanie droższe od tych w dolarach. Klucze będę mógł sprzedawać dopiero za 7 dni ale natknąłem się na informację, że jest 40% na deportację jeśli korzysta się z rynku społeczności (nie wiem czy to prawda bo konta argentyńskiego nigdy mi