Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie, ale Viaplay z tymi wyjazdami na praktycznie na każdy wyścig i ciekawszymi materiałami przebija Eleven.

#f1
  • 9
  • Odpowiedz
  • 4
@BoberKozica: Co do jakości zgodzę się, ale nie wiem co macie z tym zacinaniem, ja na kablówce z UPC raz tylko miałem problem.
Wolę Viaplay niż tysiąc reklam na Eleven i tego jednego co ciągle mówił o tym, że muszą puścić reklamę, bo z tego są pieniążki.. :>
  • Odpowiedz
@Piospi: może i jakość jak z 2005, może i kosztuje 4-5x tyle co eleven 4k, ale przynajmniej pojadą sobie pozwiedzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzeba mieć downa, żeby woleć via od eleven (nie żebym ich bronił, ale na eleven miales caly dzień materiały więc mogło lecieć non stop coś tam o f1). W Viaplay tak chyba nie ma (chyba, bo lece na plusx, bo nie bede tym
  • Odpowiedz
@Piospi: nie ma co porównywać. Eleven było za 15zł, a tu masz za 60zł. wiec dlatego czasem puścili reklame ( co nie było by złe gdyby lepszy timing mieli z nimi) I te wyjazdy nie przełozyły się na wzrost oglądalności bo platforma się zwija. za duzo ekspertów o ile Budkowski czy Sokołowski to Top mimo ze ten drugi nie ma za duzej charyzmy to jednak pracował w f1 i sie zna.
  • Odpowiedz