Wpis z mikrobloga

@waruiny: jeszcze nie.:P ale wczoraj jakaś kobieta się odezwała, że byłaby zainteresowania kupnem do strony, którą prowadzi.;)

makro dopiero co zaczęłam, w sumie nie mam co sprzedawać.:P
  • Odpowiedz
@jantarka: to Twoje zdanie.:)

@kaczmar119: Dużo roboty przedemną. Dzisiaj próbowałam zrobić dyfuzor do lampy, bo robienie ze światłem zastanym to ciężka sprawa, bo przez pierścienie do makro robi się bardzo ciemno.. Wszyscy w internetach piszą "ooo to takie łatwe, 15 minut roboty!". Niestety, chyba jestem upośledzona techniczne, bo po 30 minutach stwierdziłam, że chyba latwiej będzie kupić..:D
  • Odpowiedz
@kaczmar119: będę, będę. Niezła zajawka mnie na to złapała.:) mam nawet ambitny plan wstać razem ze wschodem słońca jak już cieplej będzie i polować na robale z rosą.;)
  • Odpowiedz
@biuna: Kadr, nie kadr, to się nazywa eksperymentowanie i nauka :) A mnie najbardziej urzekły kolory i to rozmycie, coś pięknego :)

I makro jak najbardziej wciąga, ani się obejrzysz a tu minęły 3 godziny :) Uwielbiam robić takie zdjęcia i oglądać też :)
  • Odpowiedz
@epi: @Skaje: Fakt mogłoby być trochę niżej i trochę mniej centralnie, ale w wizjerze wydało się, że jest jak najbardziej ok.:P

następne zdjęcie dopiero w łikend jak pogoda pozwoli :(
  • Odpowiedz