Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy macie tak, że na chwilę traficie ostrość, macie rozmyty obraz, a po mrugnięciu wszystkie raca do normy? To trwa kilka sekund.

Mam wadę wzroku, więc zawsze mam okulary albo soczewki. Mam też lekki astygmatyzm. Okulista mnie badał i nic niepokojacego nie stwierdził. Dodam, że siedzę prawie cały dzień przez kompem. Jeszcze się łudzę że to problem okulistyczny.

Dostałam skierowanie na rezonans mózgu i już mam gule w gardłe. Boję się, że znajdą tam guza, ponieważ chyba jestem obciążona genetycznie. Neurolog mnie badał fizykalnie i niby nic niepokojącego nie znalazł.

Boję się tego guza, ponieważ przy zgaszonym świetle potrafię się też zachwiać. Jak w nocy idę do kibelka. Nie przewrócę się, ale lekko zachwieje.

Masakra. Jest mi zwyczajnie słabo.
#okulista #neurolog #rozowepaski #niebieskiepaskie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
@mirko_anonim nie przejmuj się na zaś, to też czasami wzmaga objawy. mi wzrok znacznie pogorszył się od przesiadywania na telefonie. Mam już problem z rozpoznawaniem ludzi z naprzeciwka na ulicy, twarze znacznie rozmazane. Piszesz że siedzisz cały dzień przez kompem i to jest prawdopodobny powód, polecam suplementację omegą 3. Widziałam znaczną poprawę ostrości po 2 miesiącach, sama byłam trochę w szoku bo w sumie nie na to brałam omegę a pomogło na