Wpis z mikrobloga

Jaki macie rekord jeśli chodzi o czas bez zmiany telefonu? Chodzi mi o takie normalne użytkowanie, a nie smartfon, który sobie leży w szafce jako np. zapasowy. Ja ze swoim #p30pro zbliżam się do 5. lat i jak dobrze pójdzie to zamierzam go używać przez 6 lat. Ciągle ta sama bateria, teraz muszę ładować codziennie, ale tak mają niektóre zupełnie nowe telefony. Ale co najdziwniejsze, nie czuję potrzeby zmiany - jeszcze mi nie zamula i działają wszystkie apki, których używam (kiedyś apka tiktoka "psuła" telefon, ale już jej nie mam). Dobry flagowiec na luzie można trzymać dłużej niż 2-3 lata. Rozwój smartfonów mocno zwolnił. Z minusów - już nie dostaje łatek i aktualizacji (chyba od roku). I to jest argument za #iphone, które mają dłuższe wsparcie. Gdyby tylko nie obawa, że jedno spotkanie z asfaltem może zakończyć życie smartfona, to pewnie za rok ładowałbym się w Iphone 15 Pro Max.

#smartfon #telefony #technologia
Promilus - Jaki macie rekord jeśli chodzi o czas bez zmiany telefonu? Chodzi mi o tak...

źródło: huawei-p30-pro-6-47-inch-8gb-256gb-smartphone-aurora-1574132298920

Pobierz
  • 13
@Promilus co do wsparcia, w przypadku Androida poszło to do przodu - zarówno Pixele 8 jak i seria Galaxy S24 mają siedmioletnie wsparcie. Niższe wybrane modele Samsunga też mają się nie najgorzej - 4 OS i 5 lat aktualizacji zabezpieczeń lub 3 OS i 4 lat aktualizacji zabezpieczeń.

Co do pytania - S7 Edge dwa lata, korzystałem aż sobie upadł i rozwalił ten głupi ryj.
@Promilus: najdłużej miałem Redmi Note 7 (3 lata), ale w sumie nie wiem dlaczego xD Po prostu miałem taki czas w życiu, że ostatnia rzecz, o którą się martwiłem to telefon. Za te cenę, czyli 899zł po premierze był zajebisty. Teraz trochę wróciłem do tematu i na bieżąco śledzę trendy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
g6; 5 lat, byłoby więcej gdyby się nie zaczął rozpadać. najpierw samo z siebie poszło szkiełko w aparacie, później przestał działać czytnik, zaczęły odpadać przyciski a na koniec plecki się same odkleiły ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Promilus: Szanuję kolego, ja też z P30 Pro korzystałem prawie 5 lat. Gdyby nie brak usług Google przesiadłbym się na najnowszego Huaweia, a tak przesiadka na iPhone 15 Pro. Trzeci miesiąc korzystam i jest okej
Jaki macie rekord jeśli chodzi o czas bez zmiany telefonu? Chodzi mi o takie normalne użytkowanie, a nie smartfon, który sobie leży w szafce jako np. zapasowy. Ja ze swoim #p30pro zbliżam się do 5. lat i jak dobrze pójdzie to zamierzam go używać przez 6 lat.


@Promilus: Też mam coś koło 4-5 lat przeważnie, bo wychodzę z założenia, że jeśli coś działa to nie ma co zmieniać a technologia teraz
Szanuję kolego, ja też z P30 Pro korzystałem prawie 5 lat. Gdyby nie brak usług Google przesiadłbym się na najnowszego Huaweia, a tak przesiadka na iPhone 15 Pro. Trzeci miesiąc korzystam i jest okej


@GetRekt: U mnie bardzo podobna sytuacja gdyby nie te usługi google i wojna Chińsko-Amerykańska też bym nowego Huwaei wybrał.