Wpis z mikrobloga

Muszę się podzielić moim sporym zaskoczeniem, kupiłem w wrześniu radio do samochodu na #alliexpress. Kiedy wyciągam kluczyk z stacyjki, ekran robi się czarny i zaraz przełącza się na kamerę cofania (mimo że nie mam jej podpiętej) po spędzeniu 9000 godzin sprawdzając połączenia kabelków oraz ustawień stwierdziłem, że raczej winą jest samo radio. Na chargeback niestety za późno (powyżej 120 dni) w momencie, kiedy się nie dogadam z chińczykiem więc nie miałem nic do stracenia. Otworzyłem spór po wymianie zdań z Chińczykiem, oczywiście chińczyk sugerował żebym sprawdził połączenie z kamerą (ʘʘ) mimo że kilkukrotnie tłumaczyłem, że nie ma żadnej kamery w tym samochodzie, więc nie ma problemu z kablami. A potem napisał mi, że to wina kabla od kamery i żebym go wymienił (°°

Ku mojemu zdziwieniu Ali stwierdziło, że wyjdzie za drogo za wysyłkę tego radia i może się uszkodzić i zwrócą mi 1/3 kasy, może nie jest to pełny zwrot, ale radio działa dobrze, poza tym problemem z "kamerką".
Jak tak dalej pójdzie do Ali będzie miało lepszy system niż #allegro

TL:DR Ali zwróciło hajs za radio, które nie działa do końca prawidłowo, mimo że Chińczyk nie chciał.

#zakupyzchin
  • 4