Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ostatnio był temat na temat częstotliwości seksu w związku małżeńskim. No i panowie pisali że częstotliwość bardzo mała raz czy dwa zbliżenia na miesiąc lub mniej. Ciekawi mnie jak w takich związkach jest z antykoncepcją u różowych, bo dziwne dla mnie żeby przykładowo brac tabletki antykoncepcyjne w takich przypadkach, aby raz na kilka tygodni się bzyknąć a truć się cały miesiąc?
#antykoncepcja #seks #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
  • Odpowiedz
@woj_st: nie ma dobrego wyjścia
Gumki - dużo mniejsza przyjemność
Hormony - libido spada z rowerka
Stosunek przerywany - spory procent na niechciana ciążę
Wazektomia - przestajesz być atrakcyjny bo nie jesteś w stanie zapłodnić samicy (a przecież to jest podstawowy cel każdego gatunku)
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: bzdura, implant działa tak samo jak tabsy na libido, sprawdzone na własnym przykładzie. Dodatkowo panna ma problemy z nieustannym krwawieniem, bo nabłonek w macicy jest tak słaby że nieustannie się łuszczy (efekt działania implantu, po wyjęciu wszystko wróciło do normy).
  • Odpowiedz
@woj_st: U mojej różowej libido bez zmian, seks praktycznie codziennie. A krwawienia zero. Jakieś plamienie raz na rok. Dla samego braku okresu by go chciała mieć. A ma już trzeciego. Implanon NXT. Jej koleżanki też zadowolone które zmieniły inne formy na implant. Więc polecam tak jak @wykopowy_brukselek
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @mirko_anonim:

Anonim (nie OP): Kobiety nie biorą antykoncepcji tak często jak wszyscy myślą


Ja mam kompletnie inne odczucia. Na dzień dzisiejszy to od lasek non stop słyszę coś o antykoncepcji, a to że tabletkę musi wziąć, a to coś innego. W pracy to chyba wszystkie mają jakąś antykoncepcję i normalnie między sobą o tym gadają. Tak samo moja różowa mówi. Ona też stosuje od lat z przerwą
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @mirko_anonim:

Anonim (nie OP): Ale mi nie chodzi że nie stosują,


Tzn ja tam nie weryfikowałem tego i w sumie może tylko gadają, ale wiele tych najbliższych koleżanek różowej jest cały czas na antykoncepcji. Moja to już 11 lat (różne formy) z drobnymi przerwami przy zmianie i na ciążę.
No ale w tej pracy czy coś to non stop słyszę od tych lasek co one tam nie
  • Odpowiedz