Wpis z mikrobloga

Rozważam sprzedaż mieszkania szukam czegoś większego. Kupiłem je pół roku temu za 950k z komórką lokatorską na psim polu pod Zgierzem. Zapytałem się pośrednika za ile mógłbym sprzedać, mówi że z uwagi na lokalizację 500k xD Jakbym był zainteresowany to żebym dał znać bo ma klientów.

Gdy powiedziałem mu że chyba oszalał powiedział że takie są realia. Gdy zapytałem czemu w takim razie w moim rejonie według jego obliczen ceny spadły o 15k a w Łodzi na Polesiu wzrosły o 4-8k to mi mówi że to uzasadnia lokalizacja. Czyli reasumując facet chce żebym sprzedał mieszkanie które kupiłem po 25k zł/m2 za około 8k zł/m2. Nie dociera do niego to ze ceny w moim mieście sięgają 18-26k na otodom , a tak się składa ze jeszcze niedawno sąsiad sprzedał za 27k - Pozdrawiam Kuba.

Czy nadchodzi jakiś sezon na robienie z ludzi debilow byle żeby pośrednik mógł zarobić na prowizji ze sprzedaży m poniżej stawki rynkowej na ludzkiej niewiedzy?

#nieruchomosci
  • 3
Kupiłem je pół roku temu za 950k z komórką lokatorską na psim polu pod Zgierzem. Zapytałem się pośrednika za ile mógłbym sprzedać, mówi że z uwagi na lokalizację 500k

Czyli reasumując facet chce żebym sprzedał mieszkanie które kupiłem po 25k zł/m2 za około 8k zł/m2


@mrocznapszczola: Popraw sobie te wartości, to może jeszcze ktoś się złapie na tego bejta.