Wpis z mikrobloga

#pracait nie ma to jak gadać z piemem opowiadać jakto spotkania zajmują mi dużo czasu próbując zmniejszyć sobie ilość roboty i przez przypadek cały czas szerowac zły ekran-ten na którym wyświetla się mój pusty kalendarz na ten tydzień. Rookie mistake. #gorzkiezale #debil
  • 6
  • Odpowiedz
@fiir a potem "buu buu PM zły" aczkolwiek pusty kalendarz wiele nie znaczy - ja np. nie wrzucam w kalendarz nic poza faktycznymi spotkaniami, czasem jakiś mały time blocker jak muszę. Jak jesteś dev'em to twoim głównym zajęciem jest kodowanie więc w sumie nie powinieneś mieć nasrane spotkań (tak jestem piemem)
  • Odpowiedz
  • 0
@odysjestem gorzej jak zrobił screena i poleci to do mojego liniowego, mam remont mieszkania w trakcie miesiecznych uatow, które teraz prowadzę. I chciałem zdjąć z siebie większość roboty przerzucając na biznes (który to spier.doli).
  • Odpowiedz
@fiir: proste, w razie pytań: wrzucasz spotkania do prywatnego kalendarza bo łatwiej ci tak pamiętać, częściej sprawdzasz
  • Odpowiedz
@fiir: @Oo-oO I jeszcze jeden protip - jeśli jesteście przerzucani przez kontraktornię, to pewno w zespołach do któych was dorzucają, będziecie mieli jakieś gównospotkania.
Nie kasujcie ich nawet jak zmienicie projekt ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja w ten sposób mam zawalony terminarz spotkankami sprzed roku- wszystko legit no scam, jakbym kliknął to mnie dopnie, powiadomienia o tym, że się zaczynają też dostaniecie, a i status "na spotkaniu"
  • Odpowiedz