Wpis z mikrobloga

  • 0
@enron: to jest jedyne sensowne zastosowanie szafki narożnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@profaza: nie jest źle, mam tam ikeowską karuzelę pierwszej generacji więc jakieś 74% powierzchni jest wykorzystane ( ͡ ͜ʖ ͡)
Teraz są fajne cuda wykorzystujące pod 90% przestrzeni, ale drogie toto
  • Odpowiedz
  • 1
@enron: mieszkasz w domu po rodzinie zastępczej? XD


@Castel-Gandolfo: pewne podobieństwo jest ( ͡º ͜ʖ͡º) Kuchnia z początku lat 2000, dobrze się trzyma i nie ma po co jej zmieniać - tym bardziej że ten styl mi podchodzi, nie lubię nowoczesnych kuchni a'la laboratorium/prosektorium ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
@enron: i co się robi z takim dzieckiem? np potem tłumaczysz mu dlaczego go znalazłeś i że go widać?


@r5678: no przecież nie ma lepszej zabawy jak słuchać jak tato bezskutecznie szuka, a na koniec zupełnie przypadkiem odnajduje dzieciaka (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 0
@kubson93: w sensie jak zrobił? Bo młody po prostu grzebał w szafce i postanowił się przy okazji schować jak wszedłem do kuchni ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@enron bawił się z bratem w chowanego, schował się w szafie ale wyglądał przez szparę czy nie nadchodzi. Oczywiście w te szparę wsadził 2 palce. Przyszedł stary, patrzy że szafa niedomknięta to domknął. Cała historia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mój syn najpierw chce żebym przygotował mu kryjówkę,potem przy mnie się do niej chowa i krzyczy szukaj


@groundcontrol: nauczyłeś go na czym polega ta zabawa czy po prostu rzucasz mu tablet/telefon jak większość i masz luz?
  • Odpowiedz