Wpis z mikrobloga

nigdy nie bawiłeś się w chowanego?


@Nowekonto1238: pytam po prostu z ciekawości. ja to bym właśnie starał się wytłumaczyć dlaczego było go widać, aby drugi raz nie popełnił tego błędu.

w chowanego za dziecka to ciężko mi sobie przypomnieć detale, ale za nastolatka typu 13 lat, na osiedlu bardzo często się bawiliśmy w chowanego. Musiała być już noc. i każdy się chował po placu zabaw i okolicy. krzaki, filary, drzewa
  • Odpowiedz
  • 3
@r5678 no to za dzieciaka jak zamykasz oczy to znikasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak Ty nie widzisz to Ciebie nie widzą. Firanka jest idealną kryjówką i nikogo za nią nie widać. A jak rechoczesz gdy rodzice i starsi bracia Ciebie szukają, to nikt tego nie słyszy poza Tobą ( ͡ ͜ʖ ͡)

Tak w skrócie, zasady są proste ( ͡°
  • Odpowiedz
  • 1
@enron: jakiś remont by się przydał te płytki słabo..,


@yetix: coś z nimi nie tak? Może nie są modne, ale dobrze pasują do mebli. Nie mam ochoty na robienie modnej, błyszczącej i "sterylnej" kuchni i wywalanie na to 5-6 dych, skoro wszystko działa perfekcyjnie, nie mówiąc o tym że są ważniejsze rzeczy - parę okien do wymiany, docieplenie ostatniej ściany, wymiana pieca albo całego ogrzewania, wymiana starego auta,
  • Odpowiedz
Nie, ale skąd wiesz że ona tak mówi? xD


@kubson93: Intuicja, znam masę takich ludzi. Jeszcze jak mi powiesz,że jest z okolic Hrubieszowa to idę do urzędu stanu cywilnego zmienić imię na Nostradamus.
  • Odpowiedz
Akurat nie Hrubieszów, ale nie pomyliłeś się jakoś bardzo bo Podlasie, więc ludzie bardzo podobni


@kubson93: Tak coś czułem, że albo tu albo tu :) Nie przeszkadza mi to, po prostu dodaje kolorytu ale zauważam to :) A z Podlasia to wystarczy , że ktoś mi powie dwa zdania i od razu wiem skąd jest. Podoba się to DLA mnie :)
  • Odpowiedz